Elise Mertens apgynė Hobarto moterų teniso turnyro nugalėtojos vardą

36-a pasaulio ir antra turnyro raketė 22-ejų metų belgė Elise Mertens įveikė 57-ą pagal pajėgumą planetoje 29-erių metų Mihaelą Buzarnescų iš Rumunijos ir apgynė Australijos mieste Hobarte vykusių teniso varžybų „Hobart International“ nugalėtojos vardą.

Elise Mertens.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 14, 2018, 12:33 PM

Šeštadienį vykusio turnyro finale E.Mertens nugalėjo varžovę po trijų setų kovos rezultatu 6:1, 4:6, 6:3 ir tapo čempione antrus metus iš eilės.

Apie tai praneša agentūra AP.

Susitikimas dėl lietaus vėlavo ir vėliau dar buvo stabdomas du kartus.

Sydnėjuje vykusiame moterų turnyro finale 29-erių metų vokietė Angelique Kerber (WTA-22) nugalėjo 21-erių metų korto šeimininkę Ashleigh Barty (WTA-19) po dviejų setų kovos rezultatu 6:4, 6:4.

Šeštadienį baigėsi ir du vyrų teniso turnyrai.

Tame pačiame Sydnėjuje vykusiose vyrų varžybose triumfavo 21-erių metų rusas Danijilas Medvedevas (ATP-84), finale po trijų setų mūšio lamėjęs prieš 18-metį australą Alexą De Minaurą (ATP-167) rezultatu 1:6, 6:4, 7:5. Rusui tai buvo pirmas titulas karjeroje.

Naujosios Zelandijos Auklando mieste vykusio vyrų teniso turnyro nugalėtoju tapo penktu skirstytas 29-erių metų ispanas Roberto Bautista-Agutas (ATP-21), įrodęs savo pranašumą prieš bendraamžį iš Argentinos Juaną Martiną Del Potro (ATP-21) rezultatu 6:1, 4:6, 7:5. Argentinietis buvo antra šių varžybų raketė.

Visi pajėgiausi pasaulio tenisininkai baigia pasirengimą Australijos atviram čempionatui („Australian Open“), kuris Melburno kortuose vyks sausio 15-28 dienomis.