Latvijos bei Estijos tenisininkės ir toliau sėkmingai kovoja Australijoje

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“) moterų vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį 20-metė latvė Jelena Ostapenko (7-oji pasaulio raketė) 6:3, 3:6, 6:4 įveikė 28-erių metų kinę Duan Ying-Ying (100).

Latvijos teniso žvaigždė J.Ostapenko toliau neklumpa turnyre Australijoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 17, 2018, 1:15 PM, atnaujinta Jan 17, 2018, 1:16 PM

Mačas truko 1 val. 44 min.

Praėjusiais metais atvirąjį Prancūzijos čempionatą („French Open“) laimėjusi J. Ostapenko trečiajame rate žais su 22-ejų metų este Anett Kontaveit (33). Pastaroji trečiadienį 6:3, 4:6, 6:3 įveikė 27-erių metų vokietę Moną Barthel (53).

Sėkmingą pasirodymą tęsia ir 32-ejų metų estė Kaia Kanepi (79). Ji antrajame rate 6:4, 6:3 nugalėjo 24-erių metų Puerto Riko atstovę Monicą Puig (58).

Antroji pasaulio raketė 27-erių metų danė Caroline Wozniacki 3:6, 6:2, 7:5 įveikė 21-erių metų kroatę Janą Fett (119). Buvusi pirmoji pasaulio raketė K. Wozniacki trečiajame rate žais su 26-erių metų olande Kiki Bertens (32).

Į kitą etapą pateko ir 23-ejų metų ukrainietė Elina Svitolina (4). Ji 4:6, 6:2, 6:1 pranoko 21-erių metų čekę Kateriną Siniakovą (59).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate pirmoji pasaulio raketė 31-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:3, 6:4, 7:6 (7-4) nugalėjo 30-metį argentinietį Leonardo Mayerį (52).

2009 metų „Australian Open“ čempionas R. Nadalis trečiajame rate žais su 25-erių metų Bosnijos ir Hercegovinos tenisininku Damiru Džumhuru (30).

2008 metų „Australian Open“ finalininkas 32-ejų metų prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga (15) trečiadienį 3:6, 6:3, 1:6, 7:6 (7-4), 7:5 įveikė 18-metį Kanados atstovą Denisą Shapovalovą (50).

Turnyro prizų fondą sudaro 55 mln. Australijos dolerių.