14-metis lietuvis neturėjo vilčių prieš estų lyderį, bet tapo rekordininku

14-metis Ainius Sabaliauskas tapo jauniausiu Lietuvos tenisininku, sudalyvavusiame neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato - Daviso taurės varžybų mače.

A.Sabaliauskas tapo jauniausiu istorijoje lietuviu Daviso taurėje<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Feb 4, 2018, 3:28 PM, atnaujinta Feb 4, 2018, 3:29 PM

Nieko nebelėmusiame Deviso taurės II grupės Europos-Afrikos zonos mačo tarp Lietuvos ir Estijos komandų vienetų susitikime sekmadienį A. Sabaliauskas 0:6, 1:6 pralaimėjo pirmajai Estijos raketei 29-erių metų Jurgenui Zoppui (171-oji pasaulio raketė).

Lietuvos rinktinė jau anksčiau užsitikrino pergalę prieš Estijos komandą Šiaulių teniso mokykloje vykusiame turnyre. Galutinis rezultatas yra 3-1 lietuvių naudai.

Dvejetų susitikime sekmadienį lietuviai Laurynas Grigelis ir Ričardas Berankis po 1 val. 36 min. trukusios kovos 2:6, 6:4, 7:6 (7-4) įveikė estus Kennethą Raismą ir Mattiasą Siimarą.

Šeštadienį 26-erių metų L. Grigelis (279-oji pasaulio raketė) 7:5, 6:2 nugalėjo J. Zoppą, o 27-erių metų R. Berankis (116) 7:5, 7:6 (7-3) įveikė 19-metį estą K. Raismą (896).

Tai buvo pirmoji lietuvių pergalė prieš estus per septynias šių rinktinių tarpusavio akistatas.

Antrame 2018 metų Deviso taurės II grupės Europos-Afrikos zonos rate Lietuvos rinktinei teks kovoti arba su Tuniso, arba su