Michaelio Schumacherio dukra Gina toliau skina pergales žirgų sporte

Legendinio lenktynininko Michaelio Schumacherio dukra Gina Maria Schumacher (20 m.) Italijoje iškovojo aukso medalį žirgų lenktynėse. Romoje vykusiame renginyje ji ir vėl užėmė pirmąją vietą – pastaruoju metu ji vis skina laurus vesterno tipo rungtynėse.

G.Schumacher.<br> ViDA Press nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 17, 2018, 5:42 PM

Prieš keturis mėnesius pirmą vietą ji iškovojo Prancūzijoje, dar kiek anksčiau – Šveicarijoje.

Jauna moteris jau ne vienerius metus profesionaliai užsiima žirgų sportu. O ją dažniausiai varžybose palaiko aštuoniolikmetis jos brolis Mickas ir mama Corinna (48 m.). Tiesa, į Italiją ją atlydėjo ir jos vaikinas Iainas Bethke'as.

Po vyro nelaimės 2013 metais, kai slidinėdamas Prancūzijos lenktynininkas Alpėse Michaelis Schumacheris patyrė sunkią galvos traumą, šeima retai matoma viešumoje.

Sausį M.Schumacheriui sukako 49-eri. Dukra jį pasveikino emocinga žinute socialiniuose tinkluose: „Su gimtadieniu, geriausias visų laikų tėti. Mylime tave. #nepasiduok“.

Lenktynininkas vis dar negali nei vaikščioti, nei kalbėti ir yra prižiūrimas savo namuose prie Ženevos ežero (Šveicarija).

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?