„Karibų jūrų“ piratas Johhny Deppas atrado instagramą: siunčia žinutę kiekvienam iš mūsų

2020 m. balandžio 21 d. 12:35
Lrytas.lt
Dėl koronaviruso pandemijos be darbo likusios žvaigždės atrado socialinius tinklus.
Daugiau nuotraukų (3)
Šiuo sudėtingu laikotarpiu tai yra bene vienintelė galimybė bendrauti su savo sekėjais ir talento gerbėjais.
Išimtimi netapo ir JAV aktorius, muzikantas Johnny Deppas (56 m.). 
Pasidalijęs pirmąja nuotrauka, Johhny rašė: „Sveiki visi... Šiuo metu kai ką jums filmuoju... Duokite man minutę.“
Minutė virto keliomis valandomis – aktorius patalpino gerbėjams skirtą vaizdo įrašą.
„Sveiki visi. Tai mano pirmoji patirtis su socialiniais tinklais. Niekada to nedariau anksčiau... Mes visi dabar kovojame su nematomu priešu.
Žmonės serga, miršta, negauna reikiamos būtinosios pagalbos. Šeimos dėl pandemijos priverstos slėptis.
Žmonės, gyvenantys gatvėse, nesaugūs – jie negali izoliuotis. Kažkas šiuo metu neteko darbo, kažkas – visų verslų.
Šiais tamsiais laikais mes turime padėti vieni kitiems – bendruomenei, pasauliui, sau, ateičiai.
Geriausia, ką mes galime padaryti – likti namuose. Mes esame atsakingi vienas už kitą.
Aš suprantu, kaip sunku būti saviizoliacijoje. Bet visuomet yra būdas neleisti sau ir savo vaikams liūdėti, todėl esu tikras, kad kiekvienas galime rasti sau užsiėmimą“, – vaizdo įraše į gerbėjus kreipėsi J.Deppas.
Aktorius vis tvirčiau įsitvirtina ir muzikiniame pasaulyje. Po keleto metų pasirodymų su grupe „Hollywood Vampires“, jis pristatė studijoje įrašytą kūrinį – legendinę Johno Lennono dainą „Isolation“.
Kūrinį J.Deppas įrašė kartu su legendiniu gitaristu, du kartus Rokenrolo šlovės alėjoje įamžintu Jeffu Becku (75 m.).
Jeffas Beckas ir Johnny Deppas – „Isolation“
„Šią dainą studijoje įrašėme dar praėjusiais metais. J.Lennono poezija man ir Jeffui pasirodė labai artima ir aktuali šiomis dienomis.
Tai daina apie izoliaciją, baimę ir pasaulio egzistencijos klausimą.
Taigi, šią dainą mes norėjome skirti jums, tikimės, kad ji padės jums įveikti šį keistą laiką izoliacijoje“, – sakė J.Deppas.
Johnny Deppas^InstantInstagram
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.