Justinas Jarutis apie ne rožėmis klotą praeitį: „Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles“

2020 m. birželio 15 d. 16:08
Dainininkas Justinas Jarutis gimė Kupiškyje, būdamas septyniolikos metų persikėlė į Vilnių ir iškart pradėjo savo muzikinę karjerą. Šiuo metu daug muzikos kuriantis atlikėjas idėjų vaizdo klipams semiasi iš labai paprastų ir žemiškų dalykų.
Daugiau nuotraukų (10)
„Dažniausiai būna taip, kad aš tiesiog važiuoju automobiliu, užsileidžiu dainą, ir, kai jau groja finalinės natos, pradedu galvoti. Arba tiesiog užsimerkiu eidamas.
Arba atsigulu ir klausau muzikos, kad pamatyčiau vaizdą, kurį norėsiu perteikti vaizdo klipe“, – 2TV laidai „Pagaminta Lietuvoje“ pasakojo Justinas.
Prieš 12 metų savo muzikinį kelią pradėjęs atlikėjas Justinas Jarutis, 2018-aisiais išleidęs pirmąjį solinį albumą, neslepia, kad iki tol yra įveikęs daug iššūkių.
Justinas Jarutis.<br>J.Stacevičiaus nuotr. Daugiau nuotraukų (10)
Justinas Jarutis.
J.Stacevičiaus nuotr.
„Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles stovėjimo aikštelėje prie Kupiškio parduotuvės, dirbau itališkame restorane Londone, dirbau Lietuvoje kokiuose keturiuose baruose.
Esu dirbęs asistentu renginiuose, persirengęs kaubojumi pasitikinėjau svečius. Esu buvęs žaliu dienraščio žmogumi per festivalį „Be2gether“. Mažai ko esu neišbandęs. Statybą, prekybą, aptarnavimo sektorių“, – skaičiavo J. Jarutis.
Justinas dirbo tam, kad galėtų uždirbtus pinigus investuoti į muziką.
„Įsidarbinau dar būdamas mokykloje, dirbau gal tris mėnesius tam, kad galėčiau nusipirkti gitaros stiprintuvą. Man buvo 17 metų“, – prisimena Justinas.
Šį pirmadienio vakarą laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ J. Jarutis nuoširdžiai pasidalins savo gyvenimo patirtimi. Atviras pokalbis su talentingu atlikėju – jau 22 val. per naująjį kanalą 2TV.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.