Žvaigždžių savaitėje – Meghan Markle išpažintis, bauda už alkoholio vartojimą ir dosnioji Lady Gaga

2021 m. kovo 15 d. 09:50
Kiekvieną savaitę „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ apžvelgia įsimintiniausius ir labiausiai apkalbėtus užsienio garsenybių gyvenimo įvykius.
Daugiau nuotraukų (6)
Šįkart juose taip pat netrūko staigmenų ir atvirų pasisakymų.
Už košmariškus išgyvenimus atsilygino dosniai
Popmuzikos žvaigždės Lady Gagos (34 m.) du prancūzų buldogai Kodži ir Gustavas, pagrobti užpuolikams pašovus juos vedžiojusį vyrą, buvo atgauti nenukentėję. 

Laiminga diena Lady Gagai: sugrąžinti du jos šunys, kuriuo buvo pavogęs užpuolikas

Į policijos nuovadą šunis atvedė moteris, kuri, anot pareigūnų, nėra susijusi su šiuo nusikaltimu.
Tris dainininkės šunis Holivude vedžiojęs Ryanas Fischeris (30 m.) buvo sužeistas ginkluotų užpuolikų, jie pačiupo du iš trijų šunų ir nuvažiavo.
Trečias šuo per užpuolimą pabėgo, vėliau buvo sugautas ir saugiai grąžintas šeimininkei.
Lady Gaga už pagrobtus šunis pasiūlė sumokėti 500 tūkst. dolerių (411 tūkst. eurų), bet galiausiai savo augintinių prižiūrėtojui už išgyventą košmarą skyrė 80 tūkst. eurų.
Lady Gaga.<br>Laurent Vu/SIPA/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (6)
Lady Gaga.
Laurent Vu/SIPA/Scanpix nuotr.
Už popietę su svaigalais teks susimokėti
Amerikos roko legenda Bruce’as Springsteenas (71 m.) dėl alkoholio vartojimo parke turės sumokėti 500 dolerių baudą. Tačiau atlikėjui pavyko išvengti gerokai rimtesnės bausmės už pavojingą vairavimą išgėrus.
B.Springsteenas buvo sulaikytas parke prie Atlanto pakrantės jo gimtojoje Naujojo Džersio valstijoje.
Tuo metu jis gėrė alkoholį ir važiavo motociklu. Teismui atlikėjas teisinosi išgėręs „du mažus gurkšnelius tekilos“.
Bruce'as Springsteenas.<br>imago images/MediaPunch/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (6)
Bruce'as Springsteenas.
imago images/MediaPunch/Scanpix nuotr.
Dėl toliau svaidomų kaltinimų įtampa dar labiau įkaito
Skandalą sukėlusiame interviu Meghan Markle (39 m.) pažėrė kaltinimų Bakingamo rūmams: „Jie leidžia toliau gyvuoti melui apie mane ir mano vyrą princą Harry (36 m.).“
Taip ji teigė Amerikos pokalbių laidų karalienei Oprah Winfrey (67 m.).

Po skandalingo Meghan Markle ir Harry interviu pirmą kartą viešai prakalbo princas Williamas

Šis skambus pareiškimas tapo naujausia salve vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros žodžių mūšyje.
„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei „firma“ vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M.Markle.
„Firma“ ji pašaipiai pavadino britų karališkąją šeimą. Rūmai ir visų karališkųjų pareigų atsisakiusi pora varžosi dėl visuomenės simpatijų.
Interviu O.Winfrey – vienai ryškiausių JAV televizijos žvaigždžių – Amerikoje parodytas sekmadienį, o Jungtinėje Karalystėje – kovo 8-ąją.
Anksčiau Amerikos transliuotojo CBS paskelbtoje interviu ištraukoje Harry, kuris dažnai skundžiasi žiniasklaidos kišimusi į jo privatų gyvenimą, sakė nerimaujantis dėl „istorijos pasikartojimo“, tikriausiai turėdamas galvoje savo motinos mirtį.
Velso princesė Diana (1961–1997) žuvo, kai paparacų Paryžiuje atkakliai persekiotas ir dideliu greičiu lėkęs jos automobilis pateko į avariją.
Karalienė Elizabeth II ir princas Harry.<br>Reuters/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (6)
Karalienė Elizabeth II ir princas Harry.
Reuters/Scanpix nuotr.
Legendą primins kino juosta
Vienas pagrindinių šiemet virtualiai rengiamo Berlyno kino festivalio akcentų – dokumentinio filmo apie kultinę dainininkę Tiną Turner (81 m.) pasaulinė premjera.
Tina Turner.<br>AP/Scanpix nuotr. Daugiau nuotraukų (6)
Tina Turner.
AP/Scanpix nuotr.
„Tina“ pavadinta juosta – daugybę žvaigždžių įtraukusi dokumentika apie rokenrolo karaliene vadinamos T.Turner gyvenimą.
Žiūrovų teismui kūrinys bus atiduotas kovo 27 d. Į filmą sugulė dar niekada nerodytų koncertų įrašai, interviu su pačia superžvaigžde ir prisiminimai apie ją, kuriais pasidalijo tokios garsenybės kaip Angela Bassett ir Oprah Winfrey.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.