Asmenukėse – A. Juknevičiaus pamokos sūnui ir G. Martirosian kelionė

2022 m. rugpjūčio 14 d. 16:22
Asmenukės (angl. „selfie“) – originalus būdas parodyti, ką veiki. Vienos asmenukės sukelia šypseną, kitos išprovokuoja komentarus, o į trečias tiesiog malonu žiūrėti. Būtent tokias garsenybių nuotraukas jums ir norime parodyti.
Daugiau nuotraukų (7)
Verslininkai Daina ir Antanas Bosai Nidoje rado ir Meksikos pėdsakų – restorane galvas papuošė sombrerais.
„Na, labai jau Matas norėjo šitą kietą aparatą pats valdyti ir taip prie ūkio prisidėti“, – į žolės pjovimą su sūnumi kibo lenktynininkas Antanas Juknevičius.
„Myliu kaimą ir esu kaimietė“, – šypsojosi rašytoja Agnė Pačekajė su pilna pintine voveraičių.
„Tinka žmonėms vasara“, – puikiai nusiteikusi modelis Julija Steponavičiūtė siuntė linkėjimus iš automobilio.
Televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosian susižavėjo Italijoje esančiu Gardos ežeru.
Renginių vedėjas Remigijus Žiogas pademonstravo raumeningą kūną ir prasitarė, kad visą vasarą kantriai sportavo.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.