Heloviną kasmet su šeima švenčianti I. Stumbrienė: „Šiemet Helovino planus turėjome atšaukti“

2023 m. lapkričio 2 d. 19:56
Lrytas.lt
Verslininkė Inga Stumbrienė stengiasi nepraleisti nė vienos Helovino šventės. Kasmet moteris pasipuošia įspūdingais kostiumais ir kartu su šeima puošia namus Helovino dekoracijomis. Lrytas.lt portalui I. Stumbrienė pasakoja, kad šiemet šventę teko atšaukti.
Daugiau nuotraukų (6)
Žinoma moteris, retai praleidžia šventes, todėl I. Stumbrienės namuose dekoracijos ir susikurti kostiumai tikrai traukia akį. Teminius vakarėlius rengianti verslininkė su nekantrumu kasmet laukia Helovino ir neskotoja fantazijos: vienais metais ji virto vampyre, kitais šiurpą keliančia barbe, dar vienais rinkosi vandenyno tematiką ir įkūnijo undinėlę.
„Pasirinkti kostiumą nėra sudėtinga, tiesiog peržvelgiame praėjusių metų madas ir tendencijas, kokie filmai ar veikėjai buvo įsimintiniausi. Kartais kelionėse gimsta netikėtos idėjos, kurias vėliau ir įgyvendiname“, – atskleidžia verslininkė.
I.Stumbrienė patvirtina, kad šiemet Helovino šventę, jau spėjusią jų namuose tapti tradicija, teko atšaukti.
„Artėjant Helovinui puošiame namus, su vaikais skaptuojame moliūgus. Tikriausiai pagrindine veikla tapo išskaptuoti moliūgus, nes tai išties užima nemažai pastangų ir laiko. Deja, šiemet Helovino planus teko atšaukti dėl šeimos narių ligų“, – apgailestauja moteris.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.