Kauno „Girstupio” turgaus gėlių paviljone šeštadienį iškilo 2,5 metro aukščio medis iš geltonų karališkųjų chrizantemų.
Neįprastam medžiui įvairiais šalies rekordais garsėjantis 36 metų floristas M.Vasiliauskas panaudojo 600 šių gėlių žiedų.
Jie sukišti į sudrėkintą floristinę kempinę, tad turgaus lankytojus medis stebins visą savaitę.
Pristatydamas medį M.Vasiliauskas dažniausiai kapinėms puošti naudojamomis gėlėmis apkaišė ir manekenę Martą Kalantytę. Sijonui ir 3 kilogramus svėrusiai karūnai floristas panaudojo dar 200 chrizantemų žiedų ir paparčių.
„Lietuvoje chrizantemos laikomos kapinių gėlėmis, bet stambūs gražių spalvų žiedai gali džiuginti bet kokia proga. Norėjau tai parodyti žmonėms, skubantiems pirkti gėlių prieš Vėlines”, – sakė M.Vasiliauskas.
