Aktorė E.Fanning - trylikametė mados numylėtinė

2012 m. sausio 13 d. 10:55
Deimantė Bulbenkaitė
Daugeliui ne paslaptis, jog dažniausiai stiliaus ikonomis būna vadinamos jaunos bei puikų skonį turinčios aktorės, atlikėjos bei kitos pramogų pasaulio žvaigždės. Jas įprasta matyti dėvint naujausius dizainerių kūrinius bei stilistų pagalba diktuojant raudonojo kilimo tendencijas. Tačiau daugelis mados ekspertų neabejodami paskelbė, jog 2011-ieji priklausė ne jau pažįstamam įžymybių būriui, bet jauniems ir iš paauglystės laikotarpio dar neišžengusiems talentams. Vienas tokių stebuklų – sparčiai kylanti trylikametė aktorė Elle Fanning.
Daugiau nuotraukų (1)
Nors kino pasaulyje iki šiol geriau pažįstama buvo E.Fanning sesuo Dakota, naujienų apžvalgininkai juokauja, kad mokyklą baigusiai D.Fanning teks užleisti vietą kitai šeimos atstovei. Į kino kritikų akiratį jaunoji aktorė pateko prieš porą metų sukūrusi įsimintiną įžymybės dukters Cleo vaidmenį režisierės Sofios Coppolos filme „Kažkur tarp ten ir čia“ (angl. „Somewhere“), o 2011-aisiais savo talentu nudžiugino Steveno Spielbergo gerbėjus atlikusi vaidmenį fantastiniame filme „Super 8“. Kadangi svarbių režisierių kūriniai buvo gausiai reklamuojami pasaulio sostinėse bei dalyvavo daugelio kino festivalių konkursinėse programose, žavi jauna aktorė gavo puikią progą pristatyti ne tik savo talentą, bet ir asmeninį stilių.
Ryškiausias aktorės bruožas renkantis aprangą raudonajam kilimui – sugebėjimas pasirinkti deramus pagal savo amžių, tačiau visuomet stilingus drabužius. Vieni mėgstamiausių E.Fanning mados namų – „Valentino“. Jų dizaineriai Maria Grazia Chiuri ir Pier Paolo Piccioli teigia esantys pagerbti, jog tokia išskirtinė jauna įžymybė sugeba puikiai perteikti kūrinių tyrumą bei trapumą, o paaugliško grožio neslepia po keliais sluoksniais makiažo ir derinių neapsunkina masyvia avalyne. Užmezgusi draugystę su „Chanel“ bei dizaineriu Marcu Jacobsu, aktorė yra nuolat kviečiama į jų pristatymus bei pamažu mokosi mados abėcėlę. Interviu „Vogue“ žurnalui, kuris Fanning seseris išrinko vienu stilingiausių duetų, žvaigždė net prasitarė svarstanti savo ateitį sieti su mados industrija, kurią jau neprastai pažįsta. Trylikametė vien 2011-aisiais papuošė leidinių „W“, „Love“, „Teen Vogue“ viršelius, apsilankė pirmajame savo aukštosios mados šou Paryžiuje.
Mados ekspertai sutartinai teigia, jog visos jaunos aktorės bei atlikėjos turėtų E.Fanning laikyti puikiu stiliaus pavyzdžiu, nes ji niekada nesistengia vaidinti pernelyg suaugusios, tačiau visuomet atrodo puikiai. Priešingai nei kita jauna aktorė keturiolikmetė Chloe Moretz, E.Fanning nesistengia sau pritaikyti ką tik nuo podiumo nukeltų modelių, vengia aukštakulnių (jos ūgis – 170 cm), ryškaus makiažo, įmantrių šukuosenų. Kaip pati aktorė sakė leidiniui „Teen Vogue“, „neverta iškart pulti dėvėti brangių suknelių, segėti deimantų bei dažytis raudonais lūpų dažais – aš savo momento dar sulauksiu“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.