Nemokamų pramogų ir būrelių kvietimai ukrainiečių vaikams bus skelbiami viename interneto puslapyje

Savo veiklą pradėjo naujas interneto puslapis ukrainiankids.lt kuris kviečia registruotis visus būrelius galinčius nemokamai priimti ukrainiečių vaikus, muzikos, šokių, dailės mokytojus, sporto trenerius ir sporto mokyklas. Skelbtis ir vykdyti registraciją kviečiame kino teatrus ir teatrus, rengiančius seansus ukrainiečių kalba, muziejus ir renginius, visus žmones turinčius smagių ir naudingų iniciatyvų. Puslapyje taip pat kviečiami ukrainiečių vaikai ir jų tėvai registruoti vaiko individualius poreikius, o puslapio komanda, tiesioginiais kontaktais rūpinsis kiekvieno vaiko neformalaus ugdymo galimybėmis.

Savo veiklą pradėjo naujas interneto puslapis ukrainiankids.lt kuris kviečia registruotis visus būrelius galinčius nemokamai priimti ukrainiečių vaikus, muzikos, šokių, dailės mokytojus, sporto trenerius ir sporto mokyklas.<br>„Pexels“ nuotr.
Savo veiklą pradėjo naujas interneto puslapis ukrainiankids.lt kuris kviečia registruotis visus būrelius galinčius nemokamai priimti ukrainiečių vaikus, muzikos, šokių, dailės mokytojus, sporto trenerius ir sporto mokyklas.<br>„Pexels“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Mar 17, 2022, 6:21 PM

Interneto projekto www.ukrainiankids.lt ukrainiečių turinio redaktorė Polina Stasuk, žurnalistė iš Kijevo, pati vos prieš savaitę su mama ir dukryte pabėgusi iš karo baisybių.

„Kai pradėjau dirbti su šiuo projektu, net negalėjau patikėti, kad tai įmanoma. Idėja suburti į visus norinčius į vieną vietą, siekiant padėti mūsų vaikams yra tiesiog nuostabi. Kiekvieną kartą atsidarydama Українські діти в литві facebook’u grupę, buvo sunku patikėti, kiek daug lietuvių yra pasirengę padėti ukrainiečių vaikams ir suteikti jiems laimingą vaikystę. Pati, būdama mama, negalėčiau būti labiau dėkinga. Visų pirma, svarbiausia pastogė ir šiltas maistas, tačiau ne mažiau svarbūs ir kiti žmogaus poreikiai – bendravimas ir įsitraukimas į socialinį gyvenimą, ypač vaikams. Ar tai ne pati geriausia terapija, kai vaikas gali vėl užsiimti savo mėgiamu sportu ar vėl groti? Ar tik ne mamų širdys ima dainuoti, kai mato, kaip jų vaikai susiranda naujų draugų ir daro tai, ko jie trokšta?“ – sako Polina Stasuk

Projekto iniciatoriai yra „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ kūrybinė grupė. Puslapį iniciatyvai nemokamai sukūrė kompanija „GPYR“.

Vilniaus Šiuolaikinio Meno Centre įsikurs svajonių miestas ukrainiečių vaikams.

Jau šį šeštadienį Vilniaus Šiuolaikinio Meno Centras taps ukrainiečių vaikų dienos stovyklų centru. Visą šeštadienį jame siaus šimtai vaikų. Atskirose erdvėse vaikams vyks įvairūs užsiėmimai, nuo muzikos improvizacijos pamokų, cirko pasirodymų, kino filmų peržiūrų, magijos triukų ir istorijos pamokų. Atskiros erdvės dedikuotos skirtingo amžiaus vaikams, nuo visiškų mažylių ir mamų centro iki suaugusių vaikų beat box’o pamokų, atskirų kino seansų ir ekskursijų mamoms. Sekmadienį stovykla kelsis į Kauną ir vyks Vytauto Didžiojo Universiteto centriniuose rūmuose.

Projekto organizatoriai, Lietuvos tūkstantmečio vaikų kūrybinė grupė prašo visų žmonių, savaitgaliais virs ukrainiečių vaikų dienos stovyklų centru.

Startuoja interneto puslapis ukrainiankids.lt kuris kviečia registruotis visus būrelius ir visus laisvalaikio pasiūlymus ukrainiečių vaikams. Kviečiame muzikos mokytojus, dailės mokytojus, sporto trenerius, sporto ir meno mokyklas, kino teatrų seansus ukrainiečių kalba, spektaklius ir visas iniciatyvas. Puslapyje taip pat yra anketos ukrainiečių vaikams, kuriame jie gali pildyti savo individualius poreikius, o komanda stengsis.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.