Prie turiningos vaikų dienos centrų auklėtinių vasaros prisidės ir „Lidl“ klientai

Galimybę taromatuose atgautus pinigus skirti vaikų dienos centrams „Lidl“ suteikia jau septynerius metus, per kuriuos pirkėjų ir „Lidl“ paaukota suma gerokai viršijo pusę milijono eurų. Visgi, vasara – metas, kuomet dienos centruose moksleiviai iš sunkiau besiverčiančių šeimų praleidžia daugiau laiko nei įprastai. Centrų darbuotojams tenka pasukti galvas, kaip mažiesiems sukurti įspūdžių kupinas atostogas, todėl parama šiuo metų laiku kaip niekad reikalinga.

Galimybę taromatuose atgautus pinigus skirti vaikų dienos centrams „Lidl“ suteikia jau septynerius metus, per kuriuos pirkėjų ir „Lidl“ paaukota suma gerokai viršijo pusę milijono eurų.
Galimybę taromatuose atgautus pinigus skirti vaikų dienos centrams „Lidl“ suteikia jau septynerius metus, per kuriuos pirkėjų ir „Lidl“ paaukota suma gerokai viršijo pusę milijono eurų.
Galimybę taromatuose atgautus pinigus skirti vaikų dienos centrams „Lidl“ suteikia jau septynerius metus, per kuriuos pirkėjų ir „Lidl“ paaukota suma gerokai viršijo pusę milijono eurų.
Galimybę taromatuose atgautus pinigus skirti vaikų dienos centrams „Lidl“ suteikia jau septynerius metus, per kuriuos pirkėjų ir „Lidl“ paaukota suma gerokai viršijo pusę milijono eurų.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Jun 12, 2024, 2:00 PM

„Vasarą į taromatus atnešama maždaug dvigubai daugiau taros nei kitais metų laikais, tad tai puikus metas vienu spustelėjimu taromatuose atgautą užstatą paaukoti ir prisidėti prie tūkstančių vaikų, kurie gyvena sudėtingomis sąlygomis, gerovės. Vaikų dienos centrai suteikia galimybę mažiesiems ne tik saugiai praleisti laiką, pavalgyti ar pabendrauti su bendraamžiais, bet ir iškeliauti į išvykas, aplankyti muziejus bei plėsti akiratį. Džiaugiamės, kad mūsų klientai vis dažniau pasirenka pinigus už atgautą tarą skirti vaikų dienos centrams, o mes klientų paaukotą sumą padvigubiname“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Didžiausias iššūkis – suteikti turiningą ir nuotykių kupiną vasarą

Pasak organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinės direktorės Rasos Dičpetrienės, užimti vaikus vasaros metu – itin didelis iššūkis. „Lidl“ ir pirkėjų skiriama parama padeda tą iššūkį įveikti – suorganizuoti vaikams daugiau veiklų ir užsiėmimų.

„Prasidėjus vasaros atostogoms, vaikai į dienos centrus suguža nuo pat ryto ir būna iki vakaro. Tai reiškia, kad veiklų vaikams užimti turime suorganizuoti dvigubai, o kartais net trigubai daugiau. Be to, užsiėmimų reikia ne tik daugiau, bet ir kuo įvairesnių – kad ir kaip smagu vaikams dalyvauti sporto varžybose, šokių konkurse ar piešimo dirbtuvėse, jiems tai greitai nusibosta“, – sako R.Dičpetrienė.

Jai pritaria ir Maltos ordino Vakarų regiono programų vaikams ir jaunimui koordinatorė Eugenija Damulytė. Ji priduria, kad šiltuoju sezonu nuolat ieškoma galimybių, kurios padėtų vaikams suorganizuoti išvykas.

„Tolimesnėms išvykoms reikia papildomų lėšų, todėl stengiamės rengti vietinius žygius į parkus, prie ežero ir pan. Pavyzdžiui, Telšių dienos centras turi savo daržą ir gėlyną, kur vaikai gali valgyti pačių užaugintus žirnius ir kitas daržoves. Raseinių vaikai laisvalaikį leidžia savo sodelyje, kuriame organizuoja sporto varžybas, ilsisi hamakuose. Veikšniuose vaikai išsikrauna dziudo treniruotėse, kadangi turi tam pritaikytą salę ir savanorį trenerį“, – pasakoja E.Damulytė.

Paaukoti pinigai bus skiriami išvykoms, stovykloms bei edukacijoms

„Lidl“ taromatuose surinkta ir padvigubinta parama skiriama vaikų dienos centrų sąlygoms gerinti – patalpoms įrengti ir atnaujinti bei turiningesniam vaikų laisvalaikiui organizuoti. Pasak Pasvalio krašto vaikų dienos centrų vadovės Jurgitos Venskienės, parama leidžia ne tik visapusiškai ugdytis, bet ir suteikia vaikams turiningas atostogas.

„Akivaizdžiai matome, kaip dalyvavimas vasaros užsiėmimuose, stovyklose, sporto ir kūrybinėse veiklose padeda vaikams atpažinti savo talentus ir pomėgius, ugdo pasitikėjimą savimi, motyvaciją ir asmeninę atsakomybę, teigiamai veikia emocinę būklę, mažina streso lygį, kelia nuotaiką. Per žaidimus, ekskursijas ir kitus užsiėmimus įgyjamos naujos žinios ir įgūdžiai pasitarnaus ne tik mokykloje, bet ir gyvenime apskritai“, – tvirtina J.Venskienė.

Maltos ordino Pietų regiono programų vaikams ir jaunimui koordinatorė Guoda Pakarklytė pasakoja, kad vienas mėgstamiausių vaikų užsiėmimų vasaros metu – stovyklos.

„Šiemet Kauno dviejų maltiečių vaikų dienos centrų ir paauglių dienos namų auklėtiniai turės 3 nakvynių stovyklą Trakų rajone. Vyksime net 40 žmonių, vaikai jau svajoja ir ruošiasi. Miestuose yra nemažai pramogų vaikams, bet viskas atsiremia į pinigus, o juk atostogos ir yra tam, kad atrastume kažką naujo, nepatirto“, – tvirtina G.Pakarklytė.

Prisidėti prie pagalbą vaikams teikiančių organizacijų veiklos gali visi, besinaudojantys prekybos tinklo „Lidl“ taromatais. Atidavus tarą tereikia paspausti mygtuką „Aukoti“. Skyrus paramą vaikų dienos centrams, sumą „Lidl Lietuva“ padvigubina ir perveda centrus koordinuojančioms organizacijoms – Maltos ordino pagalbos tarnybai, „Gelbėkit vaikus“ ir „Lietuvos Caritui“.

Paaukoti vaikų dienos centrams galima visose 73 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje, kurios veikia 28 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.