J. Neverovičius: galimas Lenkijos komercinio banko atėjimas į Lietuvą

2017 m. spalio 20 d. 09:11
 Lietuvą gali ateiti Lenkijos komercinis bankas ar būtų steigimas jo filialas, „Lietuvos žinioms“ prognozuoja Lietuvos ir Lenkijos prekybos rūmų valdybos pirmininkas Jaroslavas Neverovičius.    
Daugiau nuotraukų (1)
„Dabar yra tam tikra niša finansų srityje. Manau, kad ateityje turėtų atsirasti žaidėjas, galintis padėti tiems, kurie prekiauja, investuoja arba daro verslo sandorius tarp dviejų šalių rinkų“, - pridūrė J. Neverovičius.
Pasak jo, didžiausia problema yra Lietuvos rinkos dydis - dažniausiai tai riboja investicijas: šalies rinka maža ir projektų nėra tiek, kiek investuotojams norėtųsi turėti, kad pateisintų investicijas. Todėl Lenkijos akyse Lietuva esanti vartai į Baltijos šalių rinką.
„Per Lietuvos įmones Lenkija iš dalies aprūpindavo trečiųjų šalių rinkas, pirmiausia turiu omenyje Rusiją. Lietuviai buvo lankstesni ir galėjo geriau ten įsitvirtinti. Dabar tai ne taip aktualu. Tačiau kiekvienais metais fiksuojame prekybos augimą. Ir, manau, netrukus pasieksime 5 mlrd. eurų apyvartą“, - interviu dienraščiui teigė J. Neverovičius.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.