Kelionių organizatorius perdavė – daliai poilsiautojų teks patiems pasirūpinti kelione į Lietuvą

2020 m. kovo 13 d. 16:27
Tenerifėje poilsiaujantys lietuviai suka galvas, kaip jiems reikės parsirasti namo? Mat kelionių organizatoriai „Novaturas“, „Tez Tour“ ir „Kidy Tour“ nuo ketvirtadienio, kovo 12-osios, iki balandžio 14 d. stabdo suplanuotus užsakomuosius skrydžius.
Daugiau nuotraukų (3)
Visiems klientams, minėtu laikotarpiu planavusiems išvykti atostogų, siūloma planus atidėti vėlesniam laikui ir nemokamai keisti keliones.
Tačiau feisbuke žmonės suka galvas, kaip reikės pasiekti Lietuvą, jei jie jau išvykę poilsiauti į užsienį.
„Niekas telefono nekelia, tarpininkai apie skrydžius nieko nežino. Ką daryt žmonėms, kurie turi grįžti namo iš Tenerifės?“, – rašo vienas socialinių tinklų vartotojų.

Koronaviruso atvejis Klaipėdoje: susirgusi moteris iš kelionės grįžo su vyru – jis namuose

„Novaturo“ atstovė spaudai Dovilė Zapkutė teigė, kad tiems keleiviams, kurie į Tenerifę yra įsigiję tik skrydžio bilietus kovo 13-osios-balandžio 14-osios laikotarpiu, o ne visą kelionės paketą, teks patiems pasirūpinti skrydžiu į Lietuvą.
„Vakar Lietuvos vyriausybei bei Užsienio reikalų ministerijai paskelbus rekomendacijas mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį sustabdėme visas „Novaturo“ užsakomaisiais skrydžiais suplanuotas keliones iki balandžio 14 d. Artimiausi skrydžiai yra vykdomi užsienyje esantiems žmonėms pargabenti į Lietuvą pagal numatytą grafiką. Šiandien, penktadienį, iš atostogų į Vilnių grįžta poilsio kelionių paketus į Tenerifę užsisakę keliautojai.
Taip pat yra keletas keliautojų, kurie yra įsigiję tik skrydžio bilietus kovo 13-balandžio 14 d. laikotarpiu. Jiems skrydžiu atgal reikės pasirūpinti patiems. Pinigus už neįvykusius skrydžius grąžinsime. Už lėktuvų bilietus sumokėtus pinigus grąžinsime ir tiems, kurie artimiausią mėnesį planavo vykti į Tenerifę mūsų užsakomuoju skrydžiu“, – aiškino D.Zapkutė.
kelionėTenerifėNovaturas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.