„Švyturys“ mini 240 metų jubiliejų – atliks 240 gerų darbų

Kad verslas klestėtų, reikia ne tik gerų vadovų ir lojalių darbuotojų, bet ir visuomenės palaikymo, įsitikinusi didžiausia šalies aludarė „Švyturys-Utenos alus“, šiemet mininti 240 metų „Švyturio“ daryklos įkūrimo jubiliejų.

„Darom“ akcijos akimirkos.
„Darom“ akcijos akimirkos.
„Darom“ akcijos akimirkos.
„Darom“ akcijos akimirkos.
„Darom“ akcijos akimirkos.
„Darom“ akcijos akimirkos.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

May 24, 2024, 7:00 AM

Šia proga įmonė pradeda „240 gerų darbų“ projektą, kuriais sieks visuomenei atsidėkoti už palaikymą. Jau praėjusią savaitę „Švyturys-Utenos alus“ darbuotojai susibūrė į pirmąją iniciatyvą – „Darom“ akciją, kurios metu tvarkė Salotės paplūdimį ir miškus Vilniuje bei rekreacines vietas Utenos apylinkėse.

„Ši pirmoji akcija yra puikus atspirties taškas, parodantis mūsų bendruomeniškumo ir meilės savo aplinkai vertybes. Labai džiaugiamės, kad į ją susirinko daugybė savanorių. O toliau ištiesime pagalbos ranką prieglaudoms, labdaros valgykloms, dalyvausime aplinkosaugos iniciatyvose ir vykdysime kitas veiklas. Sieksime mūsų 240-ąsias metines paversti gerumo švente“, – sako „Švyturio-Utenos alaus“ ir „Carlsberg“ Baltijos šalyse vadovas Rolandas Viršilas.

Anot vadovo, labai svarbu, jog ne tik pavieniai žmonės, bet ir įmonės burtųsi ir padėtų puoselėti mūsų aplinką, kad visi gyventume švaresniame ir saugesniame pasaulyje. Mat įdomiausios akcijos metu rastos atliekos buvo itin kenksmingos gamtai: senas televizorius, statybinės atliekos, keletas padangų.

„Televizoriai, padangos, statybinės medžiagos: mažoje teritorijoje „Švyturio-Utenos alaus“ darbuotojai surinko net 1500 litrų atliekų“

Jam antrina ir „Mes darom“ komunikacijos vadovas Edvardas Glušokas, drauge pastebėdamas, kad įmonių įsitraukimas į tokias veiklas yra ne tik svarbus aplinkosaugai, bet ir demonstruoja socialinę atsakomybę bei stiprina tarpusavio ryšius. Mat įtraukdamos visą kolektyvą įmonės tampa pavyzdžiu kitoms organizacijoms ir skatina platesnį visuomenės sąmoningumą.

„Esame labai dėkingi „Švyturio“ komandai už inicijuotą šiukšlių rinkimo akciją. Iš pirmo žvilgsnio nedidelėje teritorijoje ji surinko net 1500 litrų atliekų, šitaip parodydama, kokį didelį darbą gali padaryti bendros pastangos. Džiaugiamės, kad į akciją įsitraukė ne tik darbuotojai, bet ir jų vaikai, kuriems tokia veikla yra itin svarbi, nes ugdo vertybes ir aplinkosaugos sąmoningumą nuo mažens“, – kalbėjo jis.

Minėdami 240 Švyturio meistrystės metų, „Švyturys-Utenos alus“ darbuotojai šiais metais sieks atlikti 240 gerų darbų savanoriaujant bei kitaip paremdami įvairias pilietines iniciatyvas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.