Paauglystėje pabandęs prekiauti agurkais pasvalietis Aurelijus Želvys gavo pirmąsias pajamas ir įsisuko į prekybos daržovėmis verslą, kuris tęsėsi iki pat šiol. O prieš porą metų jis pats tapo daržovių pirkėju – atidarė kavinę „Ąžuolvila“ ir ėmėsi maisto gamybos.