Pirmieji kadrai: A. Mamontovas pradėjo įrašus legendinėje Londono studijoje

2018 m. gruodžio 11 d. 16:47
Lrytas.lt
Andrius Mamontovas „Abbey Road“ studijoje pradėjo savo naujojo albumo įrašus. Drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru žymiausioje pasaulyje įrašų studijoje legendinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis iš naujo įrašinėja prieš 20 metų išleistą savo solinę plokštelę „Šiaurės naktis. Pusė penkių“. 
Daugiau nuotraukų (81)
 
Į legendinę studiją, kurioje gimė visi grupės „The Beatles“ albumai bei buvo įrašytos žymiosios „Pink Floyd“, Robbie Williamso, „Foo Figters“, „Oasis“, „Pet Shop Boys“, Adele ar „Florence and the Machine“ plokštelės, Andrius Mamontovas ir muzikantai pradėjo rinktis ankstų antradienio rytą.   
 
Pagrindinėje „Abbey Road“ įrašų studijoje „Studio 1” „įsikūrė” daugiau kaip 40 muzikantų iš Lietuvos, kurie per dvi dienas naujam simfoniniam skambesiui prikels vieną garsiausių lietuviškų albumų. 
 
„Jeigu prieš 20 metų kas nors būtų pasakęs, kad „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ kada nors bus įrašyta „Abbey Road“ studijoje, nieku gyvu nebūčiau patikėjęs.
 
Ši vieta – muzikos meka, kurioje gimė garsiausi pasaulyje įrašai. Todėl būti čia – kažkas nerealaus. Svajonė, apie kurią net nedrįsdavau pagalvoti, šiandien tapo realybe“, - įrašu metu sakė A.Mamontovas. 
 
Atlikėjo teigimu, prie šio projekto dirba ypatingai daug žmonių, todėl suderinti ir visiems atrasti tinkamą laiką ypatingai užimtoje studijoje buvo dar vienas didelis iššūkis. 
 
„Tai, kad šiandien dirbame čia – vietoje, kurioje įsirašinėti nori labai daug kas, tačiau patenka tik vienetai, yra dar vienas didelis stebuklas. Džiaugiuosi, kad greitai šio stebuklo rezultatais galėsiu pasidalinti su visais muzikos mylėtojais Lietuvoje“, - šypsodamasis pridūrė muzikantas. 
 A.Mamontovas su orkestru Londone įrašys naują savo solinio albumo versiją.<br> R.Šeškaičio nuotr. Daugiau nuotraukų (81)
 A.Mamontovas su orkestru Londone įrašys naują savo solinio albumo versiją.
 R.Šeškaičio nuotr.
&nbsp;
Prie įra&scaron;ų legendinėje &bdquo;Abbey Road&ldquo; darbuojasi ne tik Andrius Mamontovas ir Modesto Pitrėno vadovaujamas Lietuvos kamerinis orkestras, bet ir i&scaron;skirtinis garso režisierius Lewisas Jonesas. &Scaron;io žmogaus dėka dienos &scaron;viesą i&scaron;vydo tokių atlikėjų kaip Stingas ir James Bay albumai su orkestru bei kino filmų &bdquo;Avengers&ldquo;, &bdquo;Black Panther&ldquo;, &bdquo;Jurrassic World&ldquo; garso takeliai.&nbsp;
&nbsp;
&bdquo;Abbey Road&ldquo; studijoje įra&scaron;ytas albumas itin ribotu tiražu bus i&scaron;leistas vinilinės plok&scaron;telės ir kompaktinio disko pavidalais. Kovo mėnesį &bdquo;Abbey Road&ldquo; įra&scaron;ytą programą bus galima i&scaron;girsti koncertuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia apsilankę atlikėjo gerbėjai galės įsigyti ir naująją plok&scaron;telę.
&nbsp;
Pirmieji i&scaron;skirtinės įra&scaron;ų sesijos kadrai - fotogalerijoje.
iššūkisMuzika^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.