Evelina Sašenko prasitarė, kas pasikeitė jos gyvenime atsiradus vyrui Giedriui

Įrašyti pirmąjį savo muzikinį albumą Evelinai Sašenko užtruko beveik dešimt metų. Visos trylika albumo dainų – jautrios, išgyventos ir asmeniškos.

Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Evelina Sašenko. <br>M.Navicko nuotr. 
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Nov 19, 2019, 11:41 AM

„Dauguma dainininkų sugeba atsisėsti, vienu ypu parašyti dainas, jas įrašyti ir po pusmečio turėti naują albumą.

Aš savąjį kūriau lėtai – metai bėgo, dainos gimė tokios, kokia jas rašant buvau aš, kaip tuo metu jaučiausi“, – sakė Evelina ir priduria, kad albumas „Jausmai“ negalėjo būti pavadintas niekaip kitaip.

Porą debiutinio albumo dainų kūrė pianistas, ilgametis Evelinos scenos partneris Paulius Zdanavičius – jo kurta daina skambėjo ir tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse, kai Lietuvą atstovavo atlikėja.

Ji šypsosi, kalbėdama apie savo pačios kurtas dainas – jose aiškiai matyti, kas tuo metu vyko jos gyvenime.

„Seniausios, pačioje pradžioje parašytos dainos yra melancholiškos, lyriškos, lyg mano verksmas pasauliui. Kai gyvenime atsirado mano vyras Giedrius, jos tapo pozityvios, pilnos pakylėto meilės jausmo – kaip ir aš pati. Albume esanti daina „Įsimylėjeliai“ skirta būtent jam“, – kalbėjo Evelina.

Dainininkė sako visada norėjusi išleisti savo dainų rinkinį, bet tam trūko užsispyrimo ir postūmio – kol prieš praėjusias Kalėdas ji sau pasižadėjo per metus išleisti albumą.

„Pažadas sau yra pats tvirčiausiais“, – įsitikinusi Evelina, – Be to, man patinka skirti sau užduotį ir žinoti, kad ją įgyvendinsiu. Tam, kad neišsisukinėčiau ir neturėčiau kur trauktis, iškart užsirezervavau albumo pristatymo datą šv. Kotrynos bažnyčioje – gruodžio 15 dieną.

Ir nors muzikinio albumo „Jausmai“ kūryba užtruko beveik dešimtmetį, atrodo, kad tik to ir reikėjo naujoms idėjoms ir planams dainininkės galvoje kurtis.

Ji jau žino, kaip atrodys ir skambės antrasis albumas.

„Dainuoju jau daug metų, dažnai – kitų autorių kūrinius. Pasigilinus į jų kūrybą pamatai, kad kai kurie dainų yra prirašę šimtais, o iš jų populiarios – dvi.

Niekas nežino, ar tavo parašyta daina bus gera. Sužinoti gali tik tuomet, kai daina pradeda gyvuoti.

O kuo daugiau prirašai, tuo didesnis šansas, kad tavo kurta daina skambės ilgai ir bus mėgiama. Tvirtai nusprendžiau – rašysiu ir nesustosiu!“, – sakė Evelina Sašenko.

Albumo „Jausmai“ pristatymo koncertas vyks gruodžio 15 dieną, šv. Kotrynos bažnyčioje. Su atlikėja scenoje pasirodys Paulius Zdanavičius(fortepijonas), Tomas Audrius Piragis(gitara), Nerijus Bakula(akordeonas), Vytautas Skudas(trimitas), Tomas Malauskas(bosinė gitara), Martynas Lukoševičius(būgnai, perkusija) ir styginių kvartetas.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.