Rolandas Mackevičius saviizoliacijoje: jį renginyje pavadavo Jonas Nainys

2020 m. spalio 31 d. 17:07
Penktadienį vykusioje „Red Bull SoundClash“ muzikos dvikovoje, kurioje kovėsi Moniqué ir Justinas Jarutis, po 4 įtemptų raundų pergalę šventė publikos favoritas – Justinas Jarutis. Virtualiu būdu balsavusi publika nusprendė, kad populiariosios muzikos atlikėjas geriau pasirodė trijuose iš keturių muzikos dvikovos raundų ir jam atidavė daugiausiai balsų.
Daugiau nuotraukų (35)
Kova buvo sudėtinga – atlikėjai ne tik turėjo išmokti atlikti vienas kito dainas, bet ir perdainuoti savas neįprastu stiliumi. Vakarui dirigavo DJ Mamania, kuris ir atskleidė tris paslėptuosius stilius: latino, electro ir funk.
„Red Bull SoundClash“ muzikos dvikova Lietuvoje vyko trečiąjį kartą, tačiau ši buvo neeilinė – publika kovą stebėjo iš namų, o atlikėjai savo fanus matė specialiai įrengtuose LED ekranuose.
Tiesioginę transliaciją per „Zoom“ programėlę stebėjo 352 fanų – tai iki šiol didžiausias virtualių žiūrovų skaičius Lietuvoje. Renginį tiesiogiai transliavo „LNK“ televizija.
Tuščia „Žalgirio“ arena nebuvo vienintelis siuprizas, kurį šiai dvikovai pateikė dabartinė situacija. Likus vienai dienai iki renginio sužinota, kad grupė „8 kambarys“, turėjusi pasirodyti kartu su Moniqué „Kviestinio svečio“ raunde, atvykti negalės – grupės nario Deivido Alejūno-Corsalio COVID-19 tyrimas buvo teigiamas.
Dėl saugumo atvykti negalėjo ir vienas iš vedėjų – Rolandas Mackevičius, kuriam dėl galimo kontakto su sergančiuoju teko izoliuotis – jį pakeitė Jonas Nainys.
„Red Bull SoundClash“ muzikinė dvikovą su Moniqué ir Justinu Jaručiu pristatė energinis gėrimas „Red Bull“.
kovaJustinas Jarutis^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.