M.A.M.A. organizatoriai ėmėsi veiksmų: salėje nebus galima gerti ir valgyti Susitiko su policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais

Jau šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks svarbiausias metų muzikos įvykis – apdovanojimai M.A.M.A. 2021. Prieš ceremoniją, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais (NVSC), siekiant aptartį būsimą ceremoniją ir saugumo priemones joje.

Prieš svarbiausią metų muzikos įvykį – M.A.M.A. organizatorių susitikimas su institucijų atstovais ir beprecedentės saugumo užtikrinimo priemonės.
Prieš svarbiausią metų muzikos įvykį – M.A.M.A. organizatorių susitikimas su institucijų atstovais ir beprecedentės saugumo užtikrinimo priemonės.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jan 26, 2022, 2:50 PM

Praėjusiais metais, organizuojant tik apdovanojimų ceremonijos filmavimą, organizatoriai, atsižvelgdami į tuo metu galiojusias sveikatos ministerijos (SAM) filmavimų rekomendacijas, sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, esą buvo pažeisti karantino reikalavimai, tačiau teisiniu keliu buvo įrodyti teisėti organizatorių veiksmai.

Šiais metais, organizuojant ceremoniją, kaip renginį, organizatoriai ėmėsi dar daugiau saugumo priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje.

Šią savaitę organizatoriai susitiko su institucijų atstovais aptartį vyksiančią ceremoniją ir glaudų visų pusių bendradarbiavimą, siekiant išvengti galimų interpretacijų visuomenėje.

„Džiaugiamės, jog renginio organizatoriai iškart sureagavo į mūsų kvietimą susitikti ir, vertinant praėjusių metų patirtis, atsakyti į vieni kitiems kylančius klausimus. Abipusio noro, jog renginys praeitų be incidentų ar teisės pažeidimų, vedini ir renginio organizatorių kvietimu sutarėme, jog koncerto metu „Žalgirio arenoje“ apsilankys tiek policijos pareigūnai, tiek ir nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento atstovai, siekiant įsitikinti, kad užtikrinamas šiuo metu galiojančių reikalavimų laikymasis. Vertinant tai, jog organizatoriai iš savo pusės įsipareigojo užtikrinti maksimalų galiojančių reikalavimų laikymąsi, belieka tikėtis, kad ir renginyje dalyvausiantieji bus sąmoningi bei tų reikalavimų laikysis“, – teigia susitikime dalyvavusi Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato viršininkė Jolita Dockienė.

Muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė saugumo planą, leisiantį užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu.

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, imasi ir papildomų priemonių.

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną bus tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui bus atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje dirbs apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus.

Pasak muzikos apdovanojimus M.A.M.A. organizuojančios įstaigos atstovo, ceremonijai buvo ruošiamasi galvojant apie įvairius scenarijus, todėl buvo sukurti saugumo planai, padėsiantys užtikrinti saugumą ir sklandų ceremonijos organizavimą.

„Labai džiaugiamės, kad galime glaudžiai bendradarbiauti su institucijomis, atsakyti į kylančius klausimus ir užtikrinti veiksmų planą, kuris padėtų sumažinti galimas įtampas. Mes, kaip organizatoriai, turime didelę patirtį organizuojant renginius, todėl puikiai suprantame, jų saugumo svarbą. Imamės visų įmanomų priemonių, kad muzikos šventė vyktų sklandžiai, o atlikėjai ir žiūrovai galėtų jaustis saugūs. Žinoma, visų dalyvių ir žiūrovų prašome būti sąmoningais, rūpintis savo bei kitų saugumu ir laikytis visų reikalavimų“, – teigia organizatoriai.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.