Arnas Švilpauskas pristato naują singlą „Uogų skonis“: „Nenoriu, kad tai būtų hitas“

Radijo, TV ir renginių vedėją Arną Švilpauską gerbėjai atranda iš naujo kaip atlikėją: žinomas vyras visa galva pasinėręs į muzikinio pasaulio vandenis, o dėl viso to kalti... genai. Mat Arno tėtis – žinomos grupės „Prologas“ įkūrėjas, tad Arnas nuo mažumės augo lydimas muzikos garsų.

 Arnas Švilpauskas.
 Arnas Švilpauskas.
 Arnas Švilpauskas.
 Arnas Švilpauskas.
 Arnas Švilpauskas.
 Arnas Švilpauskas.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

May 26, 2023, 10:59 AM

Atlikėjas jau gali pasigirti nemažu dainų bagažu: Arnas pats yra perdainavęs žinomą „B‘avarijos“ kūrinį „Tu pati tobuliausia“, taip pat „Prologo“ dainą „Panašūs“, kolega ir bičiulis Linas Vaitkevičius jam yra sukūręs autorinę dainą „Amžinai mylėčiau“, o šiandien vyras plačiai auditorijai pristato dainą „Uogų skonis“, kuriai muziką parašė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas – Vudis, žodžius: Arno kraštietė Irma Kaselienė, o vaizdo klipą režisavo ir filmavo Arno brolis. Plačiau apie kūrinį ir muzikinę karjerą kalbamės su pačiu Arnu.

– Pastaruoju metu Tave vis dažniau matome kaip dainininką: kokios to priežastys?

– Išties, radijo stotyje „Relax FM“ vedu rytines laidas, dirbu televizijoje, vedu renginius, ir pastaruoju metu jaučiu, kad noriu vis labiau koncentruotis į atlikėjo karjerą. Ne paslaptis: vesdamas renginius, visuomet dar ir padainuodavau, o dainuodamas galvodavau, kad būtų smagu turėti savo repertuarą, ne tik taip vadinamus koverius. Taip viskas ir prasidėjo ir labai džiaugiuosi, kad atsiranda žmonių, kuriems patinka mano balsas, kuriems patinka tai, ką aš darau. Tai yra mano hobis, kuris pamažu tampa viena mylimiausių veiklų: labai noriu kurti kokybiškai ir daryti tai maksimaliai gerai, todėl ir privačias vokalo pamokas pradėjau lankyti pas maestro Edmundą Seilių.

– Naujausia Tavo daina: „Uogų skonis“. Apie ką ji?

– Daina apie tai, kai stebėdamas kometų lietų nuo smilgų valgai žemuoges“, – apie patį romantiškiausią periodą, kurį bent kartą yra kiekvienas mūsų išgyvenęs, pasakoja Arnas. „Pradžioje, kai vyksta tokia romantika tarp dviejų žmonių, tai uogas valgom iš vienas kito rankų, o vėliau ateina laikas, kai tu supranti, kad tu iš tiesų be to žmogaus negali gyventi: visur, kur tik eini – viskas yra apie tą žmogų. Ir šita daina būtent apie tai.

Tai universalus kūrinys, tinkantis bet kokiam amžiui, bet kuriam įsimylėjusiam, ir bet kuriam metų laikui.

Prie viso to, dar galėčiau pridurti, kad tai yra daina, kuri man ypatingai brangi, nes prie jos atsiradimo prisidėjo labai ypatingi ir brangūs man žmonės: dainos vaizdo klipas filmuotas mano gimtajame miestelyje, Kėdainių rajone, Josvainiuose, filmavo mano brolis, tekstą parašė mano kraštietė, mano sielos bičiulė Irma. Visa tai susidėliojo į visai gražų projektą.

Aš nenoriu, kad tai būtų hitas, kurį dainuoja ant kiekvieno kampo, bet labai tikiuosi, kad toje dainoje kiekvienas atras romantišką, gražią akimirką su mylimu žmogumi, kurią patyrė arba kurią patiria dabar, arba kurią dar patirs. Man tikrai nereikia plačios auditorijos, kuri išgirstų šią ir kitas mano atliekamas dainas: nenoriu, kad visi eitų iš proto, man užtenka kad ir dešimt pačių nuoširdžiausių žmonių, kurių širdis ir mintis aš paliesčiau.

– Pas Vudį į studiją atkeliavai, galima sakyti, su šlepetėm. Kaip tai nutiko?

– Man labai patogu: tiesiog per lauką, pėsčiomis, aš galiu nueiti pas Vudį iki studijos, nes jis yra mano kaimynas“, – šypsosi Arnas. Ir, nors du žinomi bičiuliai gyvena arti vienas kito, tačiau ši daina – pirmas toks kartas, kai jiedu dirba kartu. „Pirmiausia, tai yra fantastiškai kūrybingas žmogus, žodžio žmogus, su juo velniškai lengva dirbti. Vudis tiesiog tobulai pajaučia mano balso skambesį ir ko man reikia, ir aš labai džiaugiuosi, kad tai pirmas, bet ne paskutinis mūsų darbas. Netrukus gims dar vienas kūrinys: romantiška baladė, kurios nepaprastai laukiu“, – ateities planų šydą praskleidžia Arnas.

– Dainos vaizdo klipo autorius, režisierius, operatorius ir montažo režisierius – Tavo brolis. Ar tai pirmas toks judviejų darbas?

– Mes su broliu esam pakankamai skirtingos asmenybės, per dieną galime susipykti milijoną kartų“, – atvirauja Arnas. „Bet, galiu pasakyti, kad po 35 metų mano gyvenime, tai yra toks pirmas rimtas, sklandus darbas be jokių pykčių. Esu nepaprastai jam dėkingas“, – sako Arnas. „Nors brolio profesija visai kita, bet jis labai mėgsta filmuoti, gilinasi į šiuos procesus – ir vaizdo klipą pats režisavo: pavyzdžiui, jis norėjo, kad jame būtų labai daug gamtos, daug ėjimo... Gal kai kur aš bandydavau įpiršt savo nuomonę, bet jis mane sugebėjo argumentuotai palenkti į savo pusę“, – pasakoja Arnas ir kviečia pasiklausyti jo naujausios dainos „Uogų skonis“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.