Pasak pareigūnų – toks reiškinys pasitaiko prieš kiekvieną didelį renginį, pasipelnyti norintys sukčiai tai mano, kaip lengvą šaltinį.
Naujienų portalui Lrytas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė patvirtino, kad pranešimų apie įsigytus netikrus bilietus sulaukta tiek koncerto dieną, tiek kitą dieną.
„Pavieniai pranešimai apie įsigytus netikrus bilietus ar įsigytus bilietus, kurių negavo, buvo gauti ir anksčiau.
Pareigūnai pastebi, kad prieš kiekvieną didelio populiarumo sulaukiantį koncertą, renginį pasitaiko atvejų, kuomet gyventojai susigundo nusipirkti bilietus ne oficialiose bilietų platinimo vietose, o pagal įvairius socialiniuose tinkluose rastus skelbimus, pasiūlymus įsigyti bilietus pigiau.
Dažnai gyventojai neįvertina rizikos, pasiduoda „spaudimui“, kad greitai bilietus nupirks kiti. Taip pat neretai imponuoja ir mažesnė siūloma nei rinkos kaina.
Todėl pareigūnai pirmiausiai rekomenduoja bilietus įsigyti iš oficialių platintojų, taip pat siūlo naudotis saugaus pirkimo internetu paslauga, kai gali atšaukti mokėjimą (paypal, kai kurios kredito kortelės tai siūlo), rekomenduoja vengti neoficialių pardavėjų, ragina tikrinti bilietų autentiškumą“, – komentavo teisėsaugos atstovė.
Naujienų portalas Lrytas primena, kad po koncerto socialiniuose tinkluose užvirė pykčio ir nusivylimo banga.
Į pilnutėlę areną sutilpo ne visi norintys – nespėję bilietų įsigyti oficialiose platinimo svetainėse griebėsi šiaudo – bandė juos įsigyti socialiniuose tinkluose.
Tačiau čia pasidarbavo aferistai – ne vienas pasitikėjęs geranoriškumu liko už durų.
„Vien kol eilę praėjom, apsuko ne vieną grupelę žmonių, visi matėm skambino „pardavėjams“ bet, deja, labai gaila, patys apsauginiai sakė, kad labai daug jau apsuko, nors buvo dar tik 19:30“, – komentuota socialiniuose tinkluose.