Egidijus Dragūnas surengs savo įspūdingą vasaros šou Klaipėdoje

2025 m. birželio 17 d. 16:04
Liepos 5-ąją, išvakarėse prieš vieną svarbiausių Lietuvos istorinių datų – Mindaugo karūnavimo dieną – Klaipėdoje įvyks vienas galingiausių šių metų koncertų. Į sceną sugrįžta SEL – grupė, kuri diktuoja žaidimo taisykles ir formuoja muzikines kartas.
Daugiau nuotraukų (1)
Šis pasirodymas vyks uždaroje erdvėje, todėl oro sąlygos renginio nesutrikdys – kiekviena koncerto detalė bus kontroliuojama iki smulkmenų. Moderniausia garso ir šviesos įranga, monumentali scena, energijos kupina programa – tai ne tik koncertas, tai pareiškimas.
„Mes nesame priedas prie švenčių. Mes tampame jų centru. Liepos 5 d. Klaipėda – tai ne koncertas, tai pareiškimas“, – sako grupės lyderis Egidijus Dragūnas.
Programoje skambės tiek gerbėjų pamėgti SEL hitai, tiek visiškai nauji kūriniai. Tai vienintelis šios vasaros pasirodymas Klaipėdoje, kurį jau dabar lydi rekordinis susidomėjimas.
Bilietai jau prekyboje per Bilietai.lt. Dėl didelio susidomėjimo rekomenduojama įsigyti iš anksto – renginys sparčiai artėja prie „sold out“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.