Kandžių R. Tautkaus replikų sulaukę „SHWR“: „Gyvenime yra svarbesnių dalykų“

2026 m. vasario 27 d. 18:25
Penktadienio vakarą Vilniaus „Twinsbet“ arenoje įvyks tai, ko ilgai laukė ne vienas lietuvis. Pagaliau paaiškės, kas iškovos bilietą į didžiąją „Eurovizijos“ sceną Vienoje ir atstovaus mūsų šaliai.
Daugiau nuotraukų (22)
Savo laimę scenoje bandys ir daugeliui žinoma grupė „SHWR“, kuri nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja ne pirmą kartą.
2024 m. nacionalinės atrankos finale grupė tik per plauką netapo nugalėtojais, tačiau tada juos nurungė Silvester Belt.
Šį kartą vyrų ketveriukė žengia dar drąsiau ir pristato energingą dainą „Contact!“.

V. Benkunskienė – apie netikėtai įsiplieskusius jausmus Vilniaus merui ir gyvenimą po padidinamuoju stiklu

Grupė jau sulaukė didelio palaikymo – kai kurie spėlioja, kad prieš dvejus metus sužibėję „SHWR“ pagaliau išplėš pergalę.
Vis dėlto, regis, sėkmės linki ne visi – neseniai kitos finalininkės Nøros Blu komandos narys, prodiuseris Raigardas Tautkus aštriai sukritikavo grupę „SHWR“, negailėdamas kandžių replikų ne tik apie jų pasirodymą, bet ir išvaizdą.
Septinti generalinėje repeticijoje pasirodę grupės nariai žurnalistams pasakė, kokiomis nuotaikos žengia į finalą.
„Esame žiaurai gerai nusiteikę pasimėguti scenoje“, – sakė grupės nariai.
SHWR.<br>T. Bauro nuotr. Daugiau nuotraukų (22)
SHWR.
T. Bauro nuotr.
Ketveriukė taip pat pasakė, ką mano apie prodiuserio Raigardo Tautkaus viešojoje erdvėje pasirodžiusius komentarus.
Regis, į prodiuserio išreikštą kritiką ne tik jų pasirodymui, bet ir išvaizdai, grupės nariai pažiūrėjo su šypsena.
„Niekaip nereagavome. Tiesiog pasijuokėme ir ėjome prie savo darbų. Komentarų net neskaitėme, nes tai nėra įdomu. Gyvenime yra svarbesnių dalykų“, – dėstė jie.
Grupės nariai sakė tikintys savo sėkme ir pabrėžė, kad labai vertina didžiulį gerbėjų palaikymą.
Su kitais finalininkais grupė „SHWR“ tikino sutarianti gerai – nors konkurencijos netrūksta, santykiai su jais išlieka šilti.
„Sutariame vieni su kitais. Yra daug pažįstamų veidų, tai viskas labai gerai“, – šyptelėjo jie.
grupėpasirodymasfinalas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.