Po koncerto atlikėjai socialiniuose tinkluose pasidalijo emocijomis ir negailėjo komplimentų čia susirinkusiems gerbėjams.
Penktadienio popietę grupė savo oficialioje „Instagram“ paskyroje paviešino įrašą iš vakaro Kaune. Jame – užfiksuota koncerto pabaigos akimirka, kurioje matyti atlikėjams pritarianti minia, iškėlusi telefonų švieseles.
„Lietuvos publika vakar buvo tarsi choras! Labai jums ačiū! Atmosfera buvo tiesiog elektrizuojanti!“ – rašė atlikėjai.
Slavka – apie kirčius vatnikams, grasinimus ir nuo viešumo saugomą asmeninį gyvenimą
Įrašas netruko sulaukti dėmesio – komentaruose gerbėjai dalijosi įspūdžiais iš koncerto, dėkojo grupei už surengtą šou ir tikino, kad vakaras Kaune buvo vienas įsimintiniausių.
Primename, kad ketvirtadienį vykęs „Black Eyed Peas“ koncertas Kaune sutraukė tūkstančius gerbėjų.
Susiję straipsniai
Vakaro metu skambėjo didžiausi grupės hitai, o publikos įsitraukimas, panašu, įspūdį paliko ne tik susirinkusiems žiūrovams, bet ir patiems atlikėjams.



