Po „Žalgirio“ pergalės aistruoliai siautė Kauno naktiniame klube

2018 m. kovo 31 d. 12:26
Lrytas.lt
Vakarykštė Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš Maskvos CSKA krepšinio aistruoliams padovanojo neeilines emocijas. Po didžiausioje šalies arenoje vykusios kovos kauniečiai ir miesto svečiai skubėjo švęsti.
Daugiau nuotraukų (31)
Gera nuotaika pulsavo ir Kauno naktiniame klube „Taboo“. Akį traukė įstabūs vakarėlio viešnių apdarai. Šokėjos puošėsi žaliai baltais marškinėliais, kuriais po įstabios kovos buvo apdovanotos pačių žalgiriečių.
Po vidurnakčio ant scenos žengė atlikėja Eglė Jakštytė, kuri visus nustebino nauju repertuaru.
pergalėnaktinis klubas^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.