„Neišgalvoti gyvenimai“: Kristina Krysko ir Saulius Skambinas ruošiasi tėvystei

2011 m. balandžio 26 d. 11:44
lrytas.lt
Žaviosios dainininkės Karinos Krysko ir jos mylimojo Sauliaus Skambino kasdienybėje bręsta milžiniškos permainos: rudenį jie sulauks šeimos pagausėjimo. Ši prieš pat Velykas žaibo greitumu pasklidusi žinia nustebino pramogų pasaulį ir sukėlė iki šiol dar neregėtą susidomėjimą bei... pasimetimą.
Daugiau nuotraukų (1)
Išgirdę apie būsimą Karinos bei Sauliaus tėvystę į dviprasmišką situaciją pateko net artimiausi poros draugai. Kaip reaguoti į internete paskelbtą faktą? Sveikinti, o gal priimti kaip eilinį pokštą ir nuleisti negirdomis? Juk straipsnį apie Karinos Krysko nėštumą parašęs žurnalistas iškart prisipažino: jis viešina pačią didžiausią, tik keliems žmonėms patikėtą scenos žvaigždžių gyvenimo naujieną.
Šiandieną jau akivaizdu: girtis asmeninio gyvenimo permainomis niekada nemėgusi Karina švenčių dienomis sulaukusi milžiniško dėmesio tikrai neapsidžiaugė.
Vaikelio gimimui Saulius tikino esąs jau seniausiai pasiruošęs. Dėl būsimųjų atžalų ir namas sutvarkytas, ir žvaigždžių ugdymo verslas pradėtas. Tačiau dar prieš keletą mėnesių šokėjas guodėsi, kad lemtingojo žingsnio niekaip nesiryžta žengti Karina, kuriai dabar – pats darbų įkarštis ir karjeros pakilimas.
Pirma vaikelis. Paskui vestuvės. Ar kadaise Sauliaus Skambino mums išduoti ateities planai nepasikeitė? Visi, kurie praėjusią savaitę aptarinėjo būsimąją Karinos ir Sauliaus tėvystę, pritarė: svarbiausią gyvenimo įvykį apkartino tai, kad šią ypatingą žinią visuomenei pranešė ne jie patys, o liežuvio nenulaikę judviejų draugai. Ir tai jiems taps puikia pamoka dar labiau saugoti savo privatumą.
„Neišgvoti gyvenimai“ antradienį 20 val. 30 min. su Rolandu Vilkončiumi LNK.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.