Radžio sužadėtinė Ilona atleistų dainininkui neištikimybę

„Ar būsi mano žmona?“, - kaip ir dera, priklaupęs ant vieno kelio, stebint tūkstančiams žiūrovų praėjusį šeštadienį ištarė geidžiamiausiu jaunikiu tituluojamas dainininkas Radži. Viešai, televizijos eteryje 25-erių scenos žvaigždė pasipiršo metais vyresnei Kaune gyvenančiai Ilonai Janulevičiūtei. Merginą į žmonas dainininkas išsirinko iš 19 pretendenčių po keturis mėnesius trukusio šou. O Ilona nė nedvejojusi Radžiui ištarė taip, ir netrukus ant merginos piršto sužibo auksinis sužadėtuvių žiedas.

Šio vakaro laidoje „Nuo...Iki...“ išskirtinis Radži sužadėtinės interviu jos namuose. Du aukštuosius baigusi mergina prisipažins vis dar netikinti tuo, kad laimėjo šou ir susižadėjo su garsiu dainininku.<br>LNK
Šio vakaro laidoje „Nuo...Iki...“ išskirtinis Radži sužadėtinės interviu jos namuose. Du aukštuosius baigusi mergina prisipažins vis dar netikinti tuo, kad laimėjo šou ir susižadėjo su garsiu dainininku.<br>LNK
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

2013-01-21 16:11, atnaujinta 2018-03-13 13:56

Anketą į šou mergina pasakos užpildžiusi atsitiktinai, susilažinusi su drauge. „Draugė manė, kad aš neišdrįsiu, nusprendžiau įrodyti, kad drąsos man pakanka“, - prisimena Ilona. Tačiau netrukus Ilona sulaukė šou organizatorių skambučio atvykti į atranką. O pakviesta dalyvauti šou sutiko tik todėl, kad suintrigavo būsimų konkurenčių kalbos apie Radžį. „Jos tiek daug, ir taip gražiai apie jį kalbėjo. Galvojau gal ir man reikia pabandyti. Čia kaip parduotuvėje. Tau lyg ir nereikia tos prekės, bet matai kaip visi ją ima, kaip visi giria, ir susigundai“, - pasakos Ilona.

Mergina neslėps savo simpatijų dainininkui, tačiau apie santuoką su Radžiu kalbės atsargiai. „Norėčiau jaukių namų ir trijų vaikų. Ar jų tėvu taps Radžis – parodys laikas“, - sakys Radžio sužadėtinė. Mergina prisipažins, kad užsimezgus rimtai draugystei tarp jos ir garsiojo dainininko, ji vaikinui ateistų ir neištikimybę. Dainininkas ne kartą interviu yra sakęs, kad pramogų pasaulyje pagundų itin daug. O atsilaikyti prieš jas – sunku. Todėl jo mylimajai tektų susitaikyti su neištikimybe. Ilona sako tai puikiai žinanti. „Svarbiausia, kad būtų atviras ir viską pasakytų. Už atvirumą galima atleisti, o štai už melagystes - ne“, - įsitikinusi Ilona.

To tarpu Radžis labiausiai apgailestaus savo sužadėtuvėmis sudaužęs tūkstančių merginų viltis tapti jo širdies draugėmis. „Tačiau savo pasirinkimu kol kas neabejoju. Ilona išties yra tokia moteris, kuri atitinka beveik visus mano reikalavimus žmonai. Ji rami ir moteriška“, - susijaudinimo neslėps Radži. Tačiau dainininkas sako, kad jaučiasi kiek pasimetęs. Iki šiol Radžis niekada nesusitikinėjo su tiek merginų kaip šou metu. Vaikinas nė neslepia, simpatiją jautė net kelioms dalyvėms vienu metu. Šiuo metu jo jausmai šiol šiek tiek susimaišę.

„Dabar labiausiai noriu su Ilona pabendrauti nestebint kameroms. Tikiuosi kad ji taip pat parodys iniciatyvą. Galimybės bendrauti nestebint pašaliniams iki šiol neturėjau. Todėl dabar trokštu ramybės ir privatumo“, - sako Radžis.

Tuo tarpu projekto „Radžis ieško žmonos“ viena vedėjų, dainininkė Natalija Bunkė išreikš palaikymą Ilonai, bei duos moteriškų patarimų. Pasak jos, Ilona tokia, kokios ir reikia karštakraujui Radžiui.

„Su šou verslo žmogumi, ypač vyru būti be galo sunku. Todėl, kad jo darbo grafikas toks, kad niekada nenustatysi kada jis grįš namo. O moterys linkusios tokiais atvejais prisigalvoti įvairiausių dalykų. Tad mano patarimas Ilonai – ji viską daro teisingai. Ir toliau elkis taip pat. Būk tokia pat rami, visada išklausanti, visada pritarianti jam, nes jis tikrai nėra paprastas. Ir apsišarvuok kantrybe, didele, begaline kantrybe. Aš daug kartų esu sakiusi, kad šou versle normalių žmonių nėra. Todėl tau teks išmokti gyventi, būti kartu su šiek tiek trenktu žmogumi“, - patarimus žarstys Natalija Bunkė.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.