Išgirdęs žmonos atsakymą, K. Krivickas nesuvaldė emocijų

TV3 žiūrovai jau šį ketvirtadienį 19.30 val. pamatys pirmąją naujojo sezono pokalbių laidą „Ginčas be taisyklių“, kurią vesti patikėta patyrusiam televizijos laidų kūrėjui Kristupui Krivickui ir griežtajai TV projektų teisėjai dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei.

Išgirdęs žmonos Jurgitos atsakymą, K.Krivickas laidos filmavime nebesulaikė emocijų ir, pamiršęs savo santūrų įvaizdį, pribėgęs prie žmonos karštai ir nuoširdžiai ją pabučiavo.
Išgirdęs žmonos Jurgitos atsakymą, K.Krivickas laidos filmavime nebesulaikė emocijų ir, pamiršęs savo santūrų įvaizdį, pribėgęs prie žmonos karštai ir nuoširdžiai ją pabučiavo.
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Sep 2, 2014, 2:54 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 7:21 PM

Netikėtas ir intriguojantis vedėjų duetas jau pirmojo filmavimo metu studijoje įsivėlė į karštus ginčus ir liejo emocijas. O jausmingai reaguoti tikrai buvo dėl ko, mat premjeros „Ginčas be taisyklių“ tema – „Ar įmanoma suderinti motinystę su karjera?“ – itin aktuali ir patiems laidos vedėjams – ką tik antrosios atžalos susilaukusiai Rūtai ir turinčiam namie visada laukiančią trimis dukromis besirūpinančią žmoną Kristupui.

R.Ščiogolevaitės nuomonę, kad karjerą su darbu suderinti įmanoma, parėmė žurnalų leidėja Eva Tombak su dukra, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė ir jaunoji politikė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.

K.Krivicko pusėn stojo ir ginti namų šeimininkių bei atsidavusių motinų ėmėsi jo žmona Jurgita Krivickienė, choreografas Jurijus Smoriginas, laktacijos konsultantė Daiva Šniukaitė-Adner ir šeimos psichologė Giedrė Gutaitė-Klimienė.

„Rūta, žmonės mane stabdo gatvėje, rašo laiškus ir klausia, kaip man pavyko tave įkalbėti vesti laidą, kai tavo kūdikiui – vos kelios savaitės“, – K.Krivickas ironiškai kreipėsi į savo naująją kolegę.

„Taip ir maniau, kad man teks teisintis prieš visą Lietuvą, – atsidususi tarė R.Ščiogolevaitė. – Nesu aš jau tokia karjeristė, kaip atrodau, ir jokio kūdikio aš nepalikau – ateiti pasifilmuoti kelis kartus per mėnesį man yra pramoga ir malonumas, o ne darbas.“

Nors laidos „Ginčas be taisyklių“ vedėjams teko atvirai ir nuoširdžiai prabilti apie save, bene didžiausio susidomėjimo sulaukė K.Krivicko žmona Jurgita.

Apie K.Krivicko šeimą sklando įvairių gandų – esą žinomas prodiuseris savo žmonos labai pavydi ir laiko ją namie uždarytą, neva ši, jei išeitų į darbą, nuo jo nepabėgtų.

Laidoje Jurgitai teks atsakyti į R.Ščiogolevaitės klausimus, ar ji tikrai yra laiminga, ir į J.Smorigino replikas apie tai, kad tokios atsidavusios žmonos ir moterys neretai mūsų visuomenėje vadinamos vištomis perekšlėmis.

„Aš dar labai jauna, man viskas priešaky, o šiuo metu man svarbiausia, kad mano mergaitės ir visa šeima būtų rami ir laiminga“, – tikins J.Krivickienė.

Tuomet, neišlaikęs įtampos, pats „Ginčas be taisyklių“ vedėjas K.Krivickas kreipėsi į žmoną: „Jurgita, vaikai jau paaugo, jei dabar galėtum rinktis – eiti dirbti ar gimdyti dar vieną vaiką, ką pasirinktum?“

Jurgita nepasimetė: „Manau, kad mano graži šeima dar nėra pilna, taigi norėčiau dar daugiau vaikų.“

Išgirdęs tokį Jurgitos atsakymą, K.Krivickas nebesulaikė emocijų ir, pamiršęs savo santūrų ir dažnai mačo primenantį įvaizdį, pribėgęs prie žmonos karštai ir nuoširdžiai ją pabučiavo, taigi TV3 premjeros studijoje nugriaudėjo plojimai.

„Ginčas be taisyklių“ – jau nuo rugsėjo 4 dienos ketvirtadieniais 19.30 val., per TV3.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.