Žilvinas Šilgalis prisipažino: romaną su jaunesne mylimąja užmezgė dar būdamas vedęs

Televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pradėjo diskusiją apie politikus – ne tik apie politinių partijų rinkimų pažadus, bet ir apie tai, ar rinkėjai turi žinoti kandidatų asmeninio gyvenimo detales. Su kuo jie gyvena, su kuo skiriasi, su kuo vaikšto į pasimatymus ir kam peršasi?

Žilvinas Šilgalis romaną su Kristina (nuotr. kairėje) užmezgė dar būdamas vedęs Liną.
Žilvinas Šilgalis romaną su Kristina (nuotr. kairėje) užmezgė dar būdamas vedęs Liną.
Žilvinas Šilgalis su Kristina.
Žilvinas Šilgalis su Kristina.
Žilvinas Šilgalis su buvusia žmona Lina.
Žilvinas Šilgalis su buvusia žmona Lina.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Sep 15, 2016, 11:18 AM, atnaujinta May 13, 2017, 12:56 AM

Kaip rinkėjams vertinti politikus, jei šie viešai deklaruoja krikščioniškas vertybes, ištikimybę, meilę šeimai, bet gyvenime trečią kartą skiriasi, apsigyvena su gerokai jaunesne drauge ar prisipažįsta buvę neištikimi žmonai. „Ar apie tai rinkėjai turėtų žinoti?“ – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ klausė R.Mikelkevičiūtė.

Seimo narys konservatorius Antanas Matulas neseniai išgarsėjo asmeninio gyvenimo dramomis. Po 30 bendro gyvenimo metų jis išsiskyrė su žmona bei trijų sūnų mama Nijole Matuliene ir vedė 14 metų jaunesnę padėjėją.

„Šeimoje man trūko artumo, šilumos, dažnai pykdavomės“, – prisipažino Seimo narys. Sukritikuotas dėl santykių su jaunesne moterimi, A.Matulas atšovė: „Ką jūs galite žinoti, kokie velniai dėsis jūsų galvoje, kai jums sueis 50 metų.“ Seimo nariui per ateinančius rinkimus teks konkuruoti su buvusia žmona Nijole.

Politikas piktinosi klausinėjamas apie asmeninius santykius ir užsiminė apie kylančios politikos žvaigždės romaną su gerokai jaunesne partijos bičiule. „Kodėl jūs domitės mano skyrybomis ir santuoka, kai panosėje dorumą ir vertybes deklaruojantis kandidatas į Seimą žmoną išsiuntė užsienin, o pats rezga romaną su savo artijos nare?“ – rėžė Seimo narys.

„Ar jūs nemanote, kad dvejos skyrybos gali pakenkti jūsų šansams patekti į Seimą?“ – kandidato į Seimą Žilvino Šilgalio paklausė R.Mikelkevičiūtė.

Žilvinas po šio klausimo ryžosi atlikti viešą išpažintį. Du kartus išsiskyręs vyras neseniai pristatė gerokai jaunesnę draugę Kristiną. Politikas prisipažino, kad santykiai su Kristina užsimezgė dar gyvenant santuokoje su žmona.

Seimo narys Jonas Pinskus kadaise po trylikos bendro gyvenimo metų paliko pirmą žmoną dėl septyniolika metų jaunesnės asistentės Živilės.

„Pirmoji mano žmona buvo namų šeimininkė. Šeimos modelis buvo toks: aš atnešu pinigus, o ji rūpinasi namais ir nedirba. Živilė atsirado todėl, kad nebuvo nei ryšio, nei šilumos su pirmąja žmona, susvetimėjome. Susipažinus su Živile atsirado tai, ko man trūko šeimoje“, – išpažintį atliko kandidatas į Seimą. Politikas prisipažino, kad labiausiai jį sužavėjo Živilės Pinskuvienės jaunystė ir grožis.

Žurnalistė Vilma Danauskienė įsitikinusi, kad rinkėjai privalo žinoti politikų asmeninio gyvenimo detales. Juk jie sprendžia, kaip  šeimą apibrėžia įstatymai, ir rodo pavyzdį visuomenei.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.