TV3 laidoje antrą kartą savo laimę bandys Elvina Milkauskaitė. Praėjusį sezoną grupėje „KaVa“ dainavusi tamsiaplaukė šiais metais tikisi sužibėti kaip solistė. Mergina dėmesį atkreips vos įžengusi į projekto filmavimo aikštelę.
„Skaičiau ne vieną straipsnį, kur teisėjai kalbėjo apie šių metų „X Faktorių“. Saulius Prūsaitis pabrėžė, jog dalyviai turėtų pasirūpinti savo stiliumi. Eiti į sceną su džinsais – ne mano stilius. Mėgstu pasipuošti, o ir žiūrovams įdomiau žiūrėti“, – sakė Elvina, paklausta, kodėl į atrankas atvyko vilkėdama akį traukiančiu kostiumėliu, apnuoginančiu kūną.
Elvina į sceną žengė kupina pasitikėjimo ir ryžto. „Grįžau į „X Faktorių“ laimėti“, – sakė mergina. Pasibaigus trečiajam „X Faktoriaus“ sezonui, „KaVa“ keliai išsiskyrė. Pykčių ir nesutarimų tarp merginų nebuvo, bet, pasakojo Elvinos, visos narės buvo per daug skirtingos.
„Įsitikinau, kad noriu būti solistė. Įsivaizduoju save scenoje vieną. Tikiuosi, kad šis kartas man bus laimingas, galėsiu save atskleisti. Per metus dar labiau išaugo noras dainuoti“, – prieš lipdama į sceną kalbėjo „X Faktoriaus“ dalyvė.
Susiję straipsniai
Mergina neslėpė – šiemet „X Faktoriuje“ jai kur kas baisiau nei pernai. „Antras kartas, teisėjai iš manęs daugiau tikėsis“, – sakys Elvina. „Labai gera matyti, kai žmogus baigia dainuoti ir yra pats savimi patenkintas“, – Elviną po pasirodymo gyrė Justė Arlauskaitė-Jazzu.
Kitas dalyvis – Edgaras į „X Faktorių“ atvyko iš Vilniaus. 28 metų vaikino profesija neeilinė – jis sudarinėja geneologinius medžius. „Tiriame šeimos istorijas, giminystės ryšius. Malonumas yra padėti žmogui išsiaiškinti šiuos dalykus, matyti dėkingumą akyse“, – intrigavo vaikinas.
Šį tą įdomaus Edgaras gali papasakoti ir apie savo giminės medį. „Mano tėvas yra vienas iš grupės „Rondo“ įkūrėjų. Dar reikėtų papildomų tyrimų, bet Vytautas Kernagis greičiausiai yra mano giminaitis. Jis būtų mano močiutės pusseserės sūnus“, – „X Faktoriuje“ kalbėjo Edgaras, taip aiškindamas, iš kur atsirado jo pomėgis muzikai.
Projekto teisėjus apstulbino vaikino pasirodymas. Profesionalai gyrė tiek vaikino vokalą, tiek išskirtinius choreografinius sugebėjimus. Į Edgaro atliekamą dainą įsijautęs Saulius Urbonavičius-Samas net pakilo nuo kėdės šokti, o publika plojo atsistojusi.


