Petro Gražulio ir palangiškės santykius narplioja Vaiva Budraitytė

Lygiai prieš savaitę Lietuvos žmonės stebėjo kaip Petras Gražulis nešinas gėlėmis ir dovanomis keliauja atsiprašyti Birutės. Vyras ne tik atsiprašė buvusios mylimosios, bet ir pirmą kartą aplankė jųdviejų dukrytę.

Daugiau nuotraukų (5)

Lrytas.lt

Sep 25, 2018, 3:03 PM, atnaujinta Sep 25, 2018, 4:37 PM

„Aš manau, kad mes žengėme didelį žingsnį. Mes vardan vaiko susitaikėme ir tai yra labai svarbu. Manau, kad tai teisingas žingsnis“, – sako Petras.

Ar susitaikymas taps žingsniu į jų bendrą ateitį? Ką atsakys Gražulis į klausimą apie vedybas?

„Be abejonės širdis sudrebėjo. Labai panašį į mane mergaitė“, – dalinosi įspūdžiais Petras Gražulis apie tą dieną, kai pirmą kartą pamatė ir ant rankų palaikė savo dukrytę.

Jautri akimirka sujaudino ne tik Birutę, bet ir patį Petrą. Politikas prisipažino, kad tai nebuvo jo vienintelis vizitas pas dukrytę – kitą dieną, kai kameros nelydėjo, vyras vėl aplankė mergytę ir jos motiną.

„Vaikas – man Dievo dovana. Nežinau kaip dabar gyvenčiau, jei būčiau paklausiusiu Petro tada ir pasidariusi abortą. Vien garsiai pasakyti šie žodžiai skamba baisiai“, – dabar džiaugiasi nepadariusi klaidos Birutė.

Nuoskaudų jaunos moters širdyje labai daug, bet pykti ant Petro ji nebenorėtų, su sąlyga, kad atsiprašymas nuoširdus ir tikras.

Baimė, nerimas, slaptas džiaugsmas, ašaros, viltis ir neviltis – „mūsų pažintis ir visa, kas po to vyko, kaip kokia Santa Barbara“, – interviu metu sakė Birutė ir sutiko atskleisti dar negirdėtų detalių apie jos ir Petro romaną. Ir šis interviu, pabrėžia jauna moteris, bus paskutinis šia tema.

Dar negirdėtų detalių apie jos ir Petro pažintį, pirmą bučinį, vaikelio laukimą ir tai, kaip meilės istorija nusirutuliojo iki pykčio bei neapykantos dramos jauna moteris atskleis itin atvirame ir nuoširdžiame interviu, kuris, kaip ji sako, yra paskutinis šia tema.

Ar po visko, ką teko išgyventi Birutei ir Petrui jie dar gali būti kartu? Ar Petras pasipirš Birutei ir jie taps šeima? Į šiuos klausimus atsakys žymi astrologė Vaiva Budraitytė šio vakaro laidoje „Prieš srovę“.

Kitos laidos temos – nutolusios nuo meilės, bet aktualios daugeliui mūsų, tai – svarstymai apmokestinti vizitus pas gydytojus ir kertami regioninių parkų miškai, kurie, pasak Aplinkos apsaugos ministro Kęstučio Navicko, kertami planingai.

Visuomenėje didelį pasipiktinimą sukėlė žinia apie valdžios svarstymus apmokestinti vizitus pas gydytojus. Nors Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad tai tėra priemonė drausminti žmones, kurie užsiregistruoja ir neateina pas gydytojus, t.y., užima kito žmogaus, kuris galėtų gauti paslaugą, vietą, žmonės ne juokais sunerimę.

Pasak teisininkų, toks valdžios žingsnis būtų neteisingas ir neteisėtas. „Tai yra riebus Konstitucijos pažeidimas. Mūsų konstitucija garantuoja ir laiduoja teisę į nemokamą gydymą“, – komentavo Vytautas Sirvydis, teisininkas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.