Visvaldas Matijošaitis pravėrė savo naujų rūmų duris – beveik 10 tūkst. kv. metrų ploto

2019 m. rugsėjo 18 d. 15:18
Kauno miesto meras ir vienas turtingiausių žmonių Lietuvoje Visvaldas Matijošaitis LNK televizijos laidos KK2 žurnalistams praverė savo naujo prabangaus dvaro Kačiūniškėse duris. Rūmų plotas – 9840 kvadratinių metrų, juose yra net trylika kambarių ir penki vonios kambariai.
Daugiau nuotraukų (9)
„Jokios tematikos nedarėme, kūrėme, kad atitiktų seno dvaro dvasią“, – šį trečiadienio vakarą, 19 val. 30 min., laidoje KK2 kalbės V. Matijošaitis.
Rūmai buvo pastatyti 1929-aisiais, čia gyveno vienuolės, o iš jų celių meras įrengė 13 kambarių ir juos dekoravo auksu.
Pro Visvaldo ir Loretos langą atsiveria pasakiškas vaizdas. Visvaldas pasakos, kad būtent dėl šio vaizdo čia ir įsirengė savo kambarį. Kauno meras laidoje taip pat kalbės, kad daugelį įrengimo darbų prižiūrėjo jo mylimoji Loreta.
Rūmų kieme stovi ir namas svečiams. „Čia kai atvažiuos daugiau draugų, pastatysim stalą ir gersim šampaną“, – džiaugiasi V. Matijošaitis.
Dvare Visvaldas su Loreta dar negyvena, šiuo metu vyksta paskutiniai įrengimo darbai – statomos sofos, foteliai, kiti baldai.
Kai tik jie bus baigti, Kauno meras kartu su savo mylimąja čia persikels gyventi. Anot Visvaldo, nuo Kačiūniškių iki darbo yra toks pats atstumas kaip nuo jo dabartinių namų Vičiūnuose.
„Tik prisiregistruoti čia negalėsiu, nes Kauno meras negali gyventi Kauno rajone, bet, kai sujungs Kauną su Kauno rajonu, tada bus ir čia galima prisiregistruoti“, – laidoje KK2 kalbės V. Matijošaitis.
V. Matijošaitis atviraus, kad viskas kainavo daugiau negu jis planavęs ir net šiek tiek gailisi šio savo pirkinio: „Atvirai – gailiuosi, nes padarėm klaidų. Ir kainuoja viskas visada brangiau, beveik dvigubai, negu planuoji.“
Visą reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.
Kaunasrūmai^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.