Retai interviu dalijantis Tomas Ališauskas – apie savo šeimą ir skandalus eteryje

Televizijos laidų vedėjas Tomas Ališauskas retai atveria savo širdį. Garsus vyras prisipažįsta: esu be galo savikritiškas. Ir nors eteryje dirba jau begalę metų, Tomas sako vis dar nerimaująs dėl įvairiausių smulkmenų.

 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
 Tomas Ališauskas.
Daugiau nuotraukų (5)

Lrytas.lt

Feb 18, 2020, 2:52 PM, atnaujinta Feb 18, 2020, 8:50 PM

„Jaudinuosi, ar tinkamai atrodysiu, kai tu mane nufilmuosi, ar užteks apšvietimo šitoje patalpoje, ar gražiai čia viskas atrodys, kai bus per TV parodyta, ar aš kalbėsiu pakankamai sklandžiai. Ar klausimų atsakymų žaidimas bus labai nepatrauklus, ar tik nelabai nepatrauklus. Dėl visko“, – šypsosi Tomas Ališauskas, daugiametis vienos populiariausių LNK televizijos laidų KK2 vedėjas.

Tomas prisiminė savo karjeros pradžią, kuomet jis dirbo radijo stoties M–1 eteryje ir su bičiuliu Mariumi Bereniu mėgo itin aštrius pasisakymus, todėl apie save buvo sukūrę tokį skandalingą įvaizdį, jog turėjo ir reikalų su policija, ir girdėjo įvairiausių gandų.

„Iš pradžių būdavo keista ir savotiškai linksma sulaukti atsako iš klausytojų, kurie būdavo šventai įsitikinę, kad mes nieko neveikiam, o sėdim pasidėję krūvas alkoholio ant radijo pulto ir dar kartkartėmis įsijungiam mikrofoną bei pakalbam ką nors.

Kai supratom, kad to pakeisti negalime, nusprendėm tiesiog pritarti. „Jūs ten visiškai girti“. Taip, taip – sakydavom. Tai aišku! Ar gali žmogus blaivus tokias nesąmones šnekėti? Aišku, kad ne“, – juokiasi Tomas.

Laidoje Tomas atvirai papasakojo ir apie jausmą, kuomet būdamas itin populiaraus televizijos projekto KK2 veidas, kartais turi įkąsti ir tikrame gyvenime pažįstamam bičiuliui.

„Buvo įdomių istorijų, kai tekdavo sakyti tam tikrą tekstą apie žmones, kuriuos aš pažįstu, ir tai nebūdavo labai geras tekstas. Gali juoktis piktai, gali juoktis nejuokingai, gali juoktis priverstiniu juoku. Su juoku gali perduoti žinutę tam žmogui, ir jis supras, kaip aš jaučiuosi jį sakydamas. Tai tie žmonės, kurie supranta, ką aš darau, žino, jog aš nesu vienintelis teksto autorius. O tiems, kuriems atrodo, kad aš gyvenu su mergina, su kuria vedu laidą, aš jau niekuo nebegaliu padėt.“

Laidoje Tomas papasakojo ir apie savo šeimą. Vyras turi tris vaikus, kartu su žmona Milda gyvena jau 25 metus. Kalbėdamas apie santuoką, vyras sako, kad raktas į gražius santykius yra paprasčiausia draugystė.

„Žmonės, mėgindami gyventi kartu, turi kurti šeimą. Arba jie arba sugeba išlikti draugiški vienas kitam, arba ne. Jokia žmona nebus su jokiu vyru, jei jiems nebus gerai kartu. Ir nesvarbu, kokios žiežirbos iš po jų sklinda ar rūksta dūmai. Žmonių dueto niekas nesuklijuos dirbtinai. Jei jiems kartu nebus gerai, jie apsisuks ir išsivaikščios“, – sako Tomas.

Tomas Ališauskas – jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.