Aktorė Asta Baukutė: „Nemyliu moterų politikių, kurios neturi vaikų“

Auksinio scenos kryžiaus laureatė, aktorė Asta Baukutė savo gyvenimo biografijoje skaičiuoja jau dvi žlugusias santuokas, kurios jai padovanojo keturis vaikus. Ir nors sako, kad jaunystėje buvo maža, stora ir jos žodžiais, ryža, Asta turėjo svajonę – suvaidinti Karmen, savo atvaizdą matyti didžiausių teatrų afišose, vaidinti anšlaginiuose spektakliuose ir neturėti nė vieno vaiko.

Asta Baukutė.<br>LNK nuotr. 
Asta Baukutė.<br>LNK nuotr. 
Asta Baukutė.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Asta Baukutė.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Asta Baukutė.<br>R.Neverbicko nuotr.
Asta Baukutė.<br>R.Neverbicko nuotr.
Asta Baukutė.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Asta Baukutė.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>LNK nuotr. 
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>LNK nuotr. 
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>V.Lankauskaitės nuotr.
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>V.Lankauskaitės nuotr.
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>LR archyvo nuotr. 
Aktorė, šokėja, režisierė ir teatro pedagogė Ieva Jackevičiūtė.<br>LR archyvo nuotr. 
Raimondas Klezys ir Ieva Jackevičiūtė.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Raimondas Klezys ir Ieva Jackevičiūtė.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Lrytas.lt

Feb 18, 2021, 12:46 PM

Vis dėlto dabar Asta įsitikinusi, kad ją kaip aktorę subrandino dvi sugriuvusios santuokos ir motinystė: „Tai yra mano pamokos, už kurias galiu tik padėkoti.“

Šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ garsios scenos moterys atskleidė tai, ko nemato žiūrovas: apie nuolatinę baimę likti be darbo, apie jaunystės kultą, apie konkurenciją ir dramatiškas skyrybas, kurias tenka išgyventi tuomet, kai ant scenos turi būti švytinti, profesionali ir visuomet geros nuotaikos.

„Meluoja ta, kuri sako, kad pikti komentarai jos neveikia. Gali būti užsiauginęs storą skūrą ir nekreipti dėmesio į kandžius žodžius, bet mano patirtis rodo, kad siunčiama bloga energija gadina santykius šeimoje“, – sakė Asta Baukutė.

Į ne vieną skandalą įsipainiojusi humoristė su ašaromis akyse prisiminė laikus, kuomet ji tapo Seimo nare, o jos gyvenimas buvo narstomas visoje žiniasklaidoje. „Buvo kalbama, kokia aš kvaila ir aišku buvo skaudu.

Aš verkdavau todėl, kad žemindavo mano pirminę aktorės profesiją. Jeigu aktorė, komikė, tai ji kvaila ir neanalizuojanti. Buvo skaudu ir buvo ne viena praverkta naktis“, – sakė Asta.

Buvusi Seimo narė taip pat kritiškai atsiliepė apie dabar aukščiausius postus valdžioje užimančias moteris politikes: „Nemyliu moterų politikių, kurios neturi vaikų, todėl, kad jos nemato, nebegirdi. Ne todėl, kad jos blogos, bet reikia ne teorijos, o praktikos, jos nežino kokia mums mamoms reikalinga pagalba“.

Kita laidos viešnia, buvusi šokių projektų teisėja ir didžiausių projektų vedėja, choreografė Ieva Jackevičiūtė atvirai papasakojo, ką jai teko išgyventi nusprendus pristabdyti karjerą ir susilaukti vaikų.

„Aš pati sąmoningai pasirinkau padaryti didelę ilgą pauzę, atsidėti šeimai, būti su vaikais. Norėjau būti labai gera mama, žmona. Ir traukinys išvažiavo, mano vaikai paaugo, aš jau galėjau grįžti, bet į kur man reikėjo grįžti?

Televizijos laidų vedėja – tai nėra ta profesija, kur kažkas laukia ir laiko man vietą.

Tas pats teatre, šokio scenoje. Tuomet aš pradėjau šokti spektakliuose, bet, jūs įsivaizduokit, ką reiškia šokti, kai turi mažų vaikų.

Gastrolės, spektakliai, kelionės. Pavyzdžiui, šoku Klaipėdoje, spektaklis baigiasi 23 val., į Vilnių grįžti tik 5 ryto. Kur tuos vaikus padėti?“, – ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kalbėjo Ieva.

Moteris prisipažino, kad nebelikus darbo televizijoje ir įvykus skyryboms su antruoju vyru šokėju Adomu Norkūnu ji atsidūrė gilioje duobėje – su dviem vaikais, paskolomis ir be pajamų.

Dabar ji dėkinga savo trečiajam, vyrui, 15 metų jaunesniam aktoriui Raimondu Kleziui.

„Mano vyras, nors ir jaunesnis, bet labai brandus.

Jis man yra pasakęs, kad nereikia užleisti savo karjeros ir padrąsino mane – tu palauk, tau tik 40 metų, tavo laikas dar tik ateina ir tu susprogdinsi viską aplinkui.

Mano vyras mane įkvėpė“, – pasakojo Ieva, kuri neseniai pagimdė trečią vaiką, įkūrė teatrą vaikams ir siekia baigti doktorantūrą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.