Moteris tikina auginanti Egidijaus Dragūno vaiką ir kaltina jį nemokant alimentų

2021 m. rugsėjo 7 d. 19:49
Lrytas.lt
Dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas (45 m.) vėl atsidūrė skandalo epicentre.
Daugiau nuotraukų (10)
Kaip pranešama LNK „Žiniose“, po devynerių metų metų tylos neįvardyta moteris pareiškė, jog augina E.Dragūno sūnų. Ji jau kreipėsi į Vilniaus apylinkės teismą dėl vaiko išlaikymo priteisimo.
Pats dainininkas sakė, jog apie tokį kreipimąsi į teismą jis nieko nežino.
„Nelabai kažką žinau, bet draugas sakė, kad turėčiau sveikintis su kiekvienu vaiku gatvėje, nes gali būti mano“, – LNK juokdamasis teigė E.Dragūnas.
Moters iš atlikėjo prašomas sumos dydis kur kas nėra atskleidžiamas, taip pat nežinoma, kokių priemonių bus imtasi galimai tėvystei nustatyti.
Egidijus Dragūnas.<br>T.Bauro nuotr. Daugiau nuotraukų (10)
Egidijus Dragūnas.
T.Bauro nuotr.
„Mano atstovaujamoji prašo, kad ši informacija nebūtų viešinama, nes situacija yra pakankamai jautri“, – sakė ieškovės teisininkė Marina Gušauskienė.
Anot Vilniaus apylinkės teismo atstovės Gintarės Vosyliūtės, atsakovui E.Dragūnui pateikti atsiliepimą į ieškinį yra nustatytas 20 dienų terminas.
„Ieškinys iškeltas dėl išlaikymo priteisimo nepilnamečiam vaikui. Prašoma tam vaikui priteisti įsiskolinimą ir išlaikymą, kuris būtų mokamas kas mėnesį“, – sakė ji.
Vėl pasiteiravus E.Dragūno nuomonės, šis teigė, jog alimentus mokėti yra pasiruošęs. „Aš gi vyras“, – toliau kalbėjo jis.
Kol kas neaišku, ar byla bus nagrinėjama viešai.
 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.