S. Prūsaitis – apie netrukus į eterį grįžtantį „X faktorių“: „Per šiuos metus pasikeitė vienas svarbus dalykas“

Pagaliau paaiškėjo, kada žiūrovai ekranuose ir vėl išvys mylimiausią TV3 muzikinį projektą „X faktorius“! O šįkart jis žada nustebinti ir dar labiau – taip, kaip pridera 10-ojo jubiliejaus proga. Žmones, kurie vos per pusmetį su puikių teisėjų pagalba taps ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis, ekranuose pamatysime jau nuo rugsėjo 25-osios. Akivaizdu – sekmadieniai tikrai taps šventėmis!

 S. Prūsaitis – apie netrukus į eterį grįžtantį „X faktorių“: „Per šiuos metus pasikeitė vienas svarbus dalykas“.
 S. Prūsaitis – apie netrukus į eterį grįžtantį „X faktorių“: „Per šiuos metus pasikeitė vienas svarbus dalykas“.
 S. Prūsaitis – apie netrukus į eterį grįžtantį „X faktorių“: „Per šiuos metus pasikeitė vienas svarbus dalykas“.
 S. Prūsaitis – apie netrukus į eterį grįžtantį „X faktorių“: „Per šiuos metus pasikeitė vienas svarbus dalykas“.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Sep 12, 2022, 11:02 AM

Į projekto teisėjo kėdę nekantrauja sugrįžti ir Saulius Prūsaitis. Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų neslepia –„X faktorius“ jau tapo neatsiejama jo paties gyvenimo dalimi. O didžiausią malonumą teisėjas jaučia tuomet, kai tapę jo komandos dalimi, dalyviai pasisemia neįkainojamos patirties scenoje ir čia sužiba ryškiausiomis spalvomis.

– Dešimt sezonų TV projektui – išties didelis pasiekimas. Kaip, jūsų nuomone, šis projektas keitėsi patiems teisėjams?

– Per dešimt sezonų pasikeitė tik vienas dalykas. Kai šis projektas prasidėjo, tokia pat naujiena jis buvo ir teisėjams. Tiek aš, tiek kolegos norėjome pasakyti kažką išskirtinio, kad tai būtų kuo įdomesnis pokalbis televizijos žiūrovams. Stebinti tikrai turėjo ne tik dalyviai.

Tačiau po tiek laiko į projektą pradedu žiūrėti kitaip. Teisėjai tapo ramesni – žinome, kaip kas vyksta, pažįstame projekto užkulisius. Į viską žiūrime kur kas brandžiau. Dalyvaujantys yra šio projekto vinis, o kartu – pagrindiniai veikėjai. Noras pasakyti kažką įdomiau, mums virto į globėjų vaidmenis. Man kur kas svarbiau ne tai, kaip atrodysiu aš, o kaip atrodys projekto dalyviai.

– Projekte užaugo daugybė talentų, radusių savo vietą Lietuvos muzikos padangėje. Ar savo sprendimais jaučiatės prisidėjęs prie jų sėkmės?

– Prie dalyvių sėkmės jaučiuosi prisidėjęs tik savo menku „taip“. Gal šiek tiek prisidėjau prie Iglės pergalės – teisėjai nenorėjo jos praleisti į tiesioginius finalus. Tačiau aš pajaučiau, kad iš šios merginos kažkas bus. Taip ir atsitiko…

Projekte buvo atlikėjų, kurie pasiekė aukštų rezultatų ar net nugalėjo, tačiau iš jų nieko nebeliko. O buvo ir tokių, kurie susitelkė, pasižymėjo projekte, o jam pasibaigus – nepametė galvos, nenukabino nosies ir tęsė pradėtą darbą. Gali laimėti vieną mūšį, bet karą pralošti. Supratę, kaip viskas vyksta, dalyviai patys sukūrė savo sėkmę.

– Kurie „X faktoriaus“ dalyviai jums įsiminė labiausiai?

– Projekte yra buvę daugybė ryškių veikėjų, tačiau kaip labiausiai įsiminusius galėčiau įvardinti Moniką, praėjusiame sezone spindėjusius „Mando“, Iglę. Su pastarąja turime kartu įrašę kelias dainas, abu koncertuojame. Iglė – jau didelė, jos nebereikia mokyti, kaip ir ką daryti. Dirbant su ja, jokių nusiskundimų nėra. Tik džiaugsmas.

– Laukia ilgas kelias – atrankos, kūrybinė stovykla, „Kėdžių iššūkis“, tiesioginiai finalai... Ko jūs pats tikitės iš šio, jubiliejinio sezono?

–Seniausiai nieko nesitikiu – lūkesčius reikia paslėpti ir pasilaikyti sau. Buvo tiek sezonų, kai pirmojoje atrankoje dalyvis pasirodė puikiai, o kitame etape rezultatai buvo atvirkštiniai. Tada supratau – tai, ką dabar matau, nebūtinai pamatysiu vėliau. Tiesa, dažnai pasitaiko ir atvirkščiai...

– Ką jums pačiam per tiek metų davė šis projektas?

– „X faktorius“ jau dešimtmetį yra reitingų viršūnėje. Karjeros prasme būti tarp tokių teisėjų yra labai gerai. Sveika konkurencija neleidžia atsipalaiduoti, o tai mane labai džiugina. Šiais laikais turėti darbą televizijoje 10 metų yra labai didelis pasiekimas. Tai – dinamiška, nuolat kintanti sritis. Tačiau ypač malonu ir net jautru būna tada, kai būsimi dalyviai ateina į projektą vien dėl vieno ar kito teisėjo. „X faktorius“ jau yra tapęs mano gyvenimo dalimi. Kiek daug smagių nutikimų įvyko per šiuos sezonus, ir kiek, tikiu, jų dar tik įvyks!

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.