„X faktoriuje“ suspindėjęs Ukrainos artistas D. Shyianas: „Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“

Jau šį vakarą didžiausias aistras kurstančiame muzikiniame TV3 projekte „X faktorius“ – įnirtinga talentingų paauglių kova „Kėdžių etape“. Šįkart komandą su žiūrovų pagalba sau rinksis teisėjas Marijonas Mikutavičius.

„X faktoriuje“ suspindėjęs Ukrainos artistas D. Shyianas: „Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“.<br> V.Černiausko nuotr.
„X faktoriuje“ suspindėjęs Ukrainos artistas D. Shyianas: „Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“.<br> V.Černiausko nuotr.
„X faktoriuje“ suspindėjęs Ukrainos artistas D. Shyianas: „Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“.<br> V.Černiausko nuotr.
„X faktoriuje“ suspindėjęs Ukrainos artistas D. Shyianas: „Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“.<br> V.Černiausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Nov 6, 2022, 11:55 AM

„Nuteikiau dalyvius kraugeriškai. Sakiau, kad kai kurių iš jų gyvenimas dabar bus liūdnas ir blogas, nes didžioji dalis iškris. Pasakiau tą, kad žinotų, kas jų laukia. O po šito viskas bus tik aukštyn“, – pokštavo teisėjas M. Mikutavičius.

Iš viso žiūrovai šį vakarą išvys 10 dalyvių pasirodymus – 9 merginų ir 1 vaikino. Ir nors scenoje visą šį vakarą stovės keturios kėdės, į tiesioginius finalus pateks trys dalyviai. Du stipriausiai paauglius deleguos pats M. Mikutavičius. Kitus du teisėjas pasodins ant karštųjų kėdžių – visą savaitę jų likimą spręs žiūrovai balsuodami internetiniame tv3.lt balsavime. Daugiau balsų surinkęs prisijungs prie dviejų jau finaluose esančių dalyvių ir kovos kartu su jais. 

Šiandien „X faktoriaus“ scenoje pasirodys ir ukrainietis Demianas Shyianas. Nors Ukrainoje jis jau turi savo gerbėjų ratą, mūsų šalyje jam dar reikia įrodyti, kad yra vertas scenos.

„Laukiant išėjimo į sceną, galima visko prisigalvoti. Gal gausiu kėdę, o gal ir ne... Kaip pavyks. Bet aš visada elgiuosi taip pat – į sceną išeinu kaip paskutinį kartą. Viską atlieku ne 100 proc., bet 120 ar 180 proc. Tačiau nežinau, kas gali nutikti“, – sakė talentingas vaikinas.

Atrankų metu teisėjai negailėjo komplimentų Demiano pasirodymui. Scenos profesionalai teigė iš karto matantys ukrainiečio patirtį bei tai, kad būti scenoje jam yra labai smagu. „X faktoriaus“ dalyvis išgirdo keturis „taip“ ir be kalbų pateko į kitą etapą. „Aš esu pasiruošęs. Padarysiu viską, ko reikia. Tai yra viskas, ko iš savęs reikalauju“, – įsitikinęs šou dalyvis.

Tai, kad Demianas moka siekti užsibrėžtų tikslų, parodo jo pasiekimai. Vaikinas moka groti klarnetu, pianinu, vaidina, dainuoja, dalyvauja įvairiuose projektuose. Tiesa, kaip ir kitiems ukrainiečiams, visus jo darbus ir ateities planus sustabdė prasidėjęs karas.

„Iki vasario 24 dienos buvau laimingas – turėjau viską, apie ką kiti tegali pasvajoti. Deja, dėl karo viską praradau. Bet radau išsigelbėjimą Lietuvoje. Įsimylėjau Lietuvą visa širdimi“, – atvirai kalbės penkiolikmetis.

Nors mūsų šalis Demianui labai patinka, tačiau ilgesys ima viršų. Kartu su mama pagyvenęs Kaune, Demianas sugrįžo į Kijevą. „Kai po keturių Kaune pragyventų mėnesių pirmą kartą susiruošiau grįžti į Kijevą, pats sau pasakiau: „Juk mano tėtis ir močiutė iš ten neišvažiuodami gyvena jau pusmetį... Sugebėsiu ir aš. Kitaip negaliu – ten yra mano šeima“, – sako ukrainietis.

Į Lietuvą Demianas sugrįžo specialiai dėl dalyvavimo „X faktoriuje“, ir, žinoma, dėl savęs. „Man labai svarbu čia sudalyvauti. Pirmiausia, tai yra didžiulė patirtis, kuri papildomai dar suteikia ir malonumo. Tai visiškas gėris – patirtis ir malonumas“, – neslėpė vaikinas.

 

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.