Toma Vaškevičiūtė: „Aš apsiverkiau ir visiškai ne gėda“

„Kuriam laikui buvau išvykusi iš Lietuvos. Man to labai reikėjo, kad vėl suprasčiau, kuo noriu būti ir ką daryti“, – sako šį vakarą startuosiančio 11-ojo BTV „Muzikinės kaukės“ sezono dalyvė atlikėja Marija Grabštaitė.

 Toma Vaškevičiūtė.
 Toma Vaškevičiūtė.
 Marija Grabštaitė.
 Marija Grabštaitė.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Feb 4, 2023, 12:29 PM

Per praėjusius metus ji patyrė daugybę pokyčių savo gyvenime – tapo žinoma kaip atlikėja, susituokė su savo vaikystės meile, tačiau idilė ilgai nesitęsė ir, subyrėjus santuokai, Marija nusprendė trumpam atsitraukti nuo visko ir išvykti svetur.

„Nėra taip, kad aš tapau kitu žmogumi. Tiesiog tas atstumas man leido suprasti, kad aš vis dar laikausi tos senosios Marijos, o juk aš augu, bręstu. Taigi užtruko, kol supratau, jog vis dėlto esu savimi. Man reikėjo atsitraukti ir nuo muzikos, kad pamilčiau ją iš naujo. Aš pradėjau nebebijoti, nes anksčiau nemokėjau tvarkytis su stresu ir taip jaudindavausi, kad man net dingdavo balsas. Dabar aš suprantu, kad visos klaidos ar kritika nėra pasaulio pabaiga, tai – pamokos ir aš pasiruošusi jas priimti,“ – pasakoja Marija.

Anot Marijos, po visą pasaulį užklupusios Covid-19 infekcijos ji labai daug suprato: „Vieną dieną tu gali būti be galo užimtas, stovėti didžiausiose scenose, neturėti nė vienos laisvos dienos ir staiga esi uždarytas namuose, ir nebegali niekur išeiti, nieko veikti. Dabar aš branginu kiekvieną minutę, nes suprantu, kaip viskas gali būti laikina. Todėl, visų pirma, čia atėjau pasimėgauti procesu. Ir dabar vyksta labai daug pamokų ir aš suvokiu, kad mano darbas nenuėjo veltui. Taip pat šis projektas leidžia suprasti kas nėra skirta man.“

Pasiūlymo dalyvauti viename sėkmingiausių BTV šou Marija sulaukia nebe pirmą kartą. Vis dėlto prireikė ne vienų metų, kad pati suprastų esanti tam pasiruošusi. Atlikėja neslepia ir to, kad išgarsėjusi viename muzikiniame projekte buvo užrietusi nosį: „Gerai, kad turiu stiprią mamą. Kai ji pamatė, kad man jau prasideda žvaigždžių liga, griežtai pasakė – mieloji, šito jau tikrai nebus! Tada aš stabtelėjau, pažvelgiau į save ir nusprendžiau, kad visada noriu išlikti žmogumi.

Šį šeštadienį stebuklingas projekto mygtukas Marijai lėmė nelengvą užduotį – įkūnyti vieną garsiausių pasaulio atlikėjų Rihanną. „Prieš tai aš nežinojau, kad ši atlikėja man tokia artima. Taip, jos klausydavau, bet dainuoti niekada nesiryžau, nes jos dainos labai sudėtingos. Tai man buvo pačiai didelė staigmena, kaip ši daina palietė mane asmeniškai. Nežinau, galbūt ji ją atlikdama norėjo perduoti tokią pačią žinutę, kaip ir aš?!“

Po Marijos Grabštaitės įkūnytos pasaulio pop dievaitės kino ir teatro aktorė Toma Vaškevičiūtė negalėjo tvardyti emocijų: „Aš apsiverkiau ir visiškai ne gėda, nes apsiverkiau iš grožio!“

„Muzikinės kaukės“ premjeros su nekantrumu laukia ne tik Marija Grabštaitė, bet ir dar devyni dalyviai: atlikėja Aistė Pilvelytė, savo prekinio ženklo įkūrėja, buvusi atlikėja Simona Nainė, „ZIP FM“ radijo laidų vedėjas Žygimantas Gečas, Milda Andrijauskaitė-Bakanauskienė, dabar jau žinoma ir sceniniu slapyvardžiu MAIMO, aktorius Josifas Baliukevič, Gabrielė Vasha, kylanti žvaigždė Donatas Blanka, Norbertas ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius.

„Muzikinės kaukės“ startas – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV. Dešimt naujų dalyvių, netikėtų įkūnijimų ir atsinaujinusi komisija.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.