Iliuzionistas M. Wizard – apie kuriozą scenoje ir netikėtą asistentės reakciją: „Tokios jos nesu matęs gyvenime“

Tikriausiai žinomiausias šalies iliuzionistas Mantas Wizard puikaus humoro jausmo nestokoja nei scenoje, nei gyvenime. Todėl net ir tuomet, kai scenoje viskas pasisuka kiek kitaip nei tikėtasi, jis nenusimena, ir, jokiu būdu, neišduoda to publikai. 

Mantas Wizard<br>T.Bauro nuotr.
Mantas Wizard<br>T.Bauro nuotr.
Mantas Wizard<br>LR archyvo nuotr.
Mantas Wizard<br>LR archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Apr 12, 2023, 1:31 PM

Neretai galvojama, kad iliuzionistai scenoje niekuomet neklysta – juk, kitu atveju, visi stebintys galėtų sužinoti jų triukų paslaptį! Visgi net ir turint didžiulę patirtį, kartais triukai pavyksta ne taip, kaip iliuzionistai tikisi.

„Nėra blogos išeities – jei man kas nepavyksta, publikai būna ir dar juokingiau. O kartais jie tiesiog to nežino. Kai dariau triuką, kurio metu iš vieno vyno butelio turėjo atsirasti devyni, atsirado tik keturi – jei mintyse padarau vieną klaidą, daugiau tiesiog nebūna. Visi plojo, publika – net atsistojusi. O aš galvoju, kad tik jie baigtų ploti – juk turėjo būti dar keturi buteliai! Tačiau žiūrovas nežino to, ko nežino“, – apie savo sferos subtilybes TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ pasakojo M. Wizard.

Tiesa, Mantui priimtini ne visi jo kolegų iliuzionistų triukai. „Nuo ko čia pradėjus… Stebint kolegų pasirodymus, yra buvę neįtikėtinų patirčių. Esu matęs, kaip vienas magas ištraukė negyvą balandį, įsikalė vinį į nosį, nurijo ir atrijo lemputę.

Tokių dalykų tikrai pasitaiko, bet aš iš jų pasimokau ir panaudoju kaip gerą efektą. Žiūrovai niekuomet neatsimena, kiek kortų tu ištraukei – jie atsimena, ar jiems buvo gera ir smagu. O man labai svarbu savo magiją pateikti pagarbiai ir fainai“, – sakė jis.

O ir žiūrovų, pasirodo, būna pačių įvairiausių – nuo tų, kurie prašo Manto juos nuo kažko išgydyti, iki tokių pat šmaikščių, kaip ir pats iliuzionistas.

„Vieno vakarėlio metu dirbau Kaune. Ten darėme triuką, kurio metu dingsta mano asistentė. Tą pamatęs, vienas kaunietis žiūrovas pasakė: „Mūsų mieste už gerus pinigus gali dingti bet kas“, – juokėsi šį renginį prisiminęs M. Wizard.

Žiūrovai išgirdo ir tai, ką apie iliuzionistą galėtų papasakoti jo bičiuliai. Viena iš tokių linksmų istorijų pasidalino su Mantu dirbusi balerina Kristina Tarasevičiūtė.

Žinoma moteris pasakojo, kad vieno pasirodymo metu ji pastebėjo kai ką netikėto – keistai atrodančias Manto kelnes. Pasirodo, kad iliuzionistas per skubėjimą buvo pamiršęs jas tinkamai užsisegti, o kadangi magų kišenės visuomet kupinos įvairiausių triukams reikalingų daiktų, jos netrukus ėmė smukti...

Tai stebėdama, žinoma moteris pasigavo tokį juoko priepuolį, jog pripažino pirmąkart gyvenime sulaužiusi vieną svarbią nerašytą scenos taisyklę.

„Yra tokia taisyklė, kad scenoje galima nusišypsoti ar pakikenti, jei aplink tave vyksta kažkas tikrai juokingo. Bet tą akimirką, įsirėmusi į stalą, aš tiesiog raudojau, nes mačiau iškilmingą, istorinę akimirką, kaip žmogus, stovintis prieš publiką su smunkančiomis kelnėmis, bando neišsiduoti rodydamas triukus skirtingomis rankomis“, – pasakojo ji.

Kad asistentės reakcija buvo netikėta, neslėpė ir iliuzionistas: „Kristina buvo bordinė – tokios jos nesu matęs gyvenime. Ji tiesiog klykė! Tikriausiai visi galvojo: „Ką tas magas padarė mergaitei, kad ji verkia?“

 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.