Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere

Praėjusią savaitę TV3 ir Go3 projektą „Tangomanai“ paliko dar viena pora – įtampa auga, o užduotys, kurias šokių aikštelėje turi įvykdyti šokėjai, darosi vis sunkesnės. Kyla ne tik jų pačių noras pasirodyti kuo geriau – jų meistriškumą šį sekmadienį išbandys ir pakitusios taisyklės.

 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
 Pasikeitusios „Tangomanų“ taisyklės Ironvytui tapo iššūkiu: teko šokti su kita partnere.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

2023-04-21 18:41, atnaujinta 2023-04-21 18:42

Šįkart dalyviai pasirodys bohemiškajame San Telmo rajone. Aplinka čia alsuoja tango dvasia, tačiau ja mėgautis – dar per anksti. Visų projekto dalyvių laukia tai, kas iki šiol bus dar nė kiek nepažinta. Tokios laidos temos tikėtis negalėjo nė vienas projekto dalyvis!

Šio vakaro tema – improvizacija. Labiausiai paplitusios yra dvi tango rūšys – saloninis ir sceninis. Pastarajam ruošiamasi iš anksto – tą dalyviai darė visų praėjusių šokių metu. O štai saloninis tango šokamas milongose – specialiuose tango klubuose, kuriuose karaliauja improvizacija. To išmokti neįmanoma – privaloma tą savyje jau turėti. Negana to, šį sekmadienio vakarą lietuviai nežinos nei muzikos, pagal kurią šoks, nei… savo partnerio! Laukia nuostabus, tačiau kartu ir didžiausių iššūkių kupinas vakaras!

Paskutiniai buvusių partnerių patarimai kiekvienam projekto dalyviui taps aukso vertės. Nepaisant to, išlaikyti ramybę bus sunku net projekto lyderiams. Tačiau juk tai, kas nenuspėjama, gyvenime dažniausiai yra žaviausia!

Tiesa, kai kas liks taip pat – visus pasirodymus vertins atsitiktinė 4 tango mylėtojų komisija. Šįkart jais taps profesionalus gitaristas, šokėja, dainininkas ir muzikos prodiuseris. Ar jie patikės dalyvių improvizacijomis šokių aikštelėje?

Dėl šio pasirodymo ypač jaudinsis projekto galiūnas reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas. Įprastai poroje su Paola pasirodantis vyras neslėps – kai šoki su kita partnere, viskas tampa kur kas komplikuočiau.

O kartu jam vis dar sutinku priimti faktą, kad praėjusį sekmadienį projektą paliko ne jis, o Dijora Petrikonytė. „Dijora šoka kosmiškai. Dabar reikės stengtis labiau ir tam atiduoti ir dar daugiau savo laiko. O jėgos senka…“ – pripažino jis.

Tiesa, Ironvytą glumins ne tik tai, kad nežino, su kuria partnere šoks. Jis teigs absoliučiai nesuprantantis, ko reikalauja improvizacija! O kur dar faktas, kad šio šokio metu jam teks atsisakyti mėgstamiausios savo šokių dalies – triukų ir partnerės išmetimo į orą?

„Bėda ta, kad visuose mano pasirodymuose didelę dalį užėmė pakilimai. Paklausiau, ar ir čia bus galima daryti pakilimus? Man pasakė, kad ne. Negalima žiūrėti ir į akis. Tango improvizacijoje turi žiūrėti į patalpą, bet ne į moterį, su kuria šoki, nes ji žiūri tau per petį. Tokios yra tradicinės improvizacijos taisyklės. Improvizacijoje yra daugiau taisyklių negu ne improvizacijoje“, – negalėjo suprasti jis.

Tačiau baimei vietos turės nelikti – kaip ir kiti dalyviai, Ironvytas, sukaupęs visas jėgas, pasirodys ant šokių aikštelės. Burtų keliu paaiškės, kad sekmadienį jam bus lemta šokti su Dovydo partnere Candela.

Kaip žinomas vyras susitvarkys su šia užduotimi? Ar jam pavyks perprasti tai, ko iš tango šokėjų reikalauja improvizacija?

Savo įvertinimu po Ironvyto šokio pasidalins ir jo pasirodymą stebėjęs Inetos Stasiulytės partneris Marcos. „Ironvytas – šio projekto atradimas. Niekas nebūtų patikėjęs, kad dėl savo fizinių duomenų ir įprastinės veiklos jis projekte išsilaikys taip ilgai. Tačiau jis kasdien repetuoja, yra disciplinuotas, o jo progresas – neįtikėtinas. Jo pamokos su Paola tikrai duoda vaisių“, – buvo įsitikinęs jis.

Apie tai, ką reiškia šokti su šiuo galiūnu, po šokio papasakos ir Candela. „Kad ir kaip bandžiau nepakilti nuo žemės, atsilaikyti buvo neįmanoma. Labai džiaugiuosi, kad man teko su juo šokti“, – sakė ji.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.