„Lietuvos talentų“ teisėjai pasiruošę švęsti: „Kiekvienas talentas – unikalus, o mes norime pamatyti visus“

Naujasis TV3 sezonas kviečia nesibaigiančiai žiūrėjimo šventei – būtent tokiai, kokią kiekvieną sekmadienį žiūrovų namuose sukurs neabejotinai gabiausius šalies žmones suburiantis projektas „Lietuvos talentai“. Kiekviena laida – šventė, kurioje netrūksta tikrų emocijų: džiaugsmo, šypsenų, o kartais net ir laimės ašarų. Nedvejokite ir dalyvio anketą pildykite šiandien – jūs dar galite tapti šios gražios talentų šventės dalimi!

„Lietuvos talentų“ vedėjai.<br>V.Černiausko nuotr.
„Lietuvos talentų“ vedėjai.<br>V.Černiausko nuotr.
„Lietuvos talentų“ vedėjai.<br>V.Černiausko nuotr.
„Lietuvos talentų“ vedėjai.<br>V.Černiausko nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

2023-08-11 15:18

Projektas palydimas ir kitos intrigos – kas tapo šių metų projekto teisėjais bei vedėjais? Juk geriausius patarimus dalyviams dalinti gali tik tie, kurie puikiai išmano pramogų pasaulį, o ir jų pačių talentais žavisi visa Lietuva!

Būtent todėl šiemet teisėjų vietas užims TV laidų vedėjas, hitų autorius ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius, TV laidų vedėjas ir humoristas Justinas Jankevičius bei aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė. O projektą ves šmaikštusis Mindaugų duetas – Stasiulis ir Rainys.

„Už mane geresnio nerasite!“ – paklaustas, ar nudžiugo sulaukęs kvietimo prisijungti prie projekto ir šiemet, pokštauja M.Mikutavičius. Ilgametis šou teisėjas įsitikinęs, kad šis šou skirtas visiems talentams. Tai – sceninio meno projektas, kuriame sužiba pasiruošę ir savo pasirodymą iki smulkiausių detalių apgalvoję artistai.

O ką M.Mikutavičius patartų būsimiems projekto dalyviams? „Tiek teisėjus, tiek žiūrovus „veža“ profesionalūs pasirodymai. Kai žmogus žino, ką daro scenoje, moka prikaustyti dėmesį, pasirenka tinkamą muziką. Manau, kad į „Lietuvos talentus“ turi ateiti su įdirbiu, „atidirbtu“ pasirodymu. Jei eini į projektą tik pakvailioti ir nustebinti savo klasiokų, tą, žinoma, padaryti gali, bet apie tolimesnę karjerą projekte svarstyti bus sunku“, – įsitikinęs šou teisėjas.

Tuo tarpu kita šou teisėja I.Jankauskaitė yra įsitikinusi, kad visi žmonės yra talentingi. Anot jos, gyvenimo darbas – tai atrasti, o vėliau uoliai bei kantriai ugdyti mokantis, dirbant ir praktikuojantis.

„Šis projektas – puikus tramplinas bei proga pasiųsti pasauliui SMS su žodžiais „Aš esu“. Man norisi, kad čia ateinantys žmonės viduje žinotų, ko jie nori patys, ir ką ketina su tuo dėmesiu daryti toliau. Tačiau to norisi, galbūt, tik man. Tai taip gali būti ir tiesiog puikus nuotykis. Aš laukiu asmenybių – ryškių ir ambicingų. Būtų nuostabu pamatyt daugiau kuriančių, o ne atliekančių žmonių, taip pat humoro, stand up’ų, jaunų grupių su savo muzika. Kviečiu ir poetus skaityti savo eiles. Kuo daugiau kūrybos, draugai!“ – linki projekto teisėja. Visiems šių metų dalyviams I.Jankauskaitė turi ir ne vieną svarbų patarimą.

„Jei dar abejojate, aš jums patarčiau projekte sudalyvauti. Pasiruoškite, atsakykite sau į klausimus ką, kodėl ir dėl ko darote, ir pirmyn. Nepavykti juk negali, o tokie nuotykiai daro gyvenimą įdomiu“, – dalyvauti projekte drąsina I. Jankauskaitė.

Kad galimybė tapti šio projekto teisėju yra didžiulė privilegija, tvirtina ir trečiasis projekto teisėjas, J.Jankevičius.

„Kaip suprantu, turėtų būti du talentingi teisėjai ir vienas netalentingas. Kol kas esu okupavęs tą netalentingojo vietą – sugebėjau gauti geriausią vietą geriausiame Lietuvos projekte! To nenusipirksi už jokius pinigus, mėgaujuosi tuo“, – pokštauja jis.

Būsimiems dalyviams J.Jankevičius pataria daug repetuoti. Anot jo, praktika – raktas į sėkmę. „Projekto scenoje yra labai daug spaudimo, nes užkulisiuose sutinki labai daug talentingų žmonių. Esu kalbėjęs su dalyviais – pamatę, kiek talentingų dalyvauja, ne vienas pradeda savimi abejoti. Tačiau iš tiesų, kiekvienas talentas yra unikalus, o mes norime pamatyti jus visus. „Lietuvos talentai“ – geriausios talentų dirbtuvės ir geriausia scena, kurioje gali parodyti tai, ką moki“, – kalba šou teisėjas.

Pasirodyti didžiausioje Lietuvos scenoje gali kiekvienas – tereikia užpildyti dalyvio anketą. Pagrindinis šou prizas – ne tik šilta žiūrovų meilė, bet ir 10 tūkst. eurų! Neslėpkite savo talento ir tapkite šio šou nugalėtoju, bei susikurkite šventę sau ir kitiems. Net jei jums atrodo, kad jūsų talentas yra skirtas ne didelei scenai, galbūt unikalumas ir netikėtumo faktorius atneš sėkmę!

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.