Monika Katunskytė į sceną lipa su širdies lašais: „Kol kas tikrai negaliu, ašaros rieda“

Šiemet buvo pirma vasara per daugybę metų, kai Palangos Basanavičiaus gatvėje neskambėjo Vitalijos Katunskytės balsas, tačiau trankiausioje Lietuvos gatvėje vis tiek girdėjosi „Pražydo sodai“, „Robi Robi, kur gi tu esi…“. Nemirštančius Vitalijos hitus nuo tos pačios scenos dainavo jos dukra Monika.

 Monika Katunskytė.
 Monika Katunskytė.
 Monika Katunskytė.
 Monika Katunskytė.
 Monika Katunskytė.
 Monika Katunskytė.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Sep 6, 2023, 11:47 AM

Mamai mirus, Monika grįžo iš emigracijos Anglijoje gyventi į Lietuvą ir visą vasarą stovėjo jos scenoje.

„Turėjau nutraukti kelias dainas, nes jaudulys tikrai darė savo – ir verkiau, ir širdis mušė, ir spaudimas kilo, tai iš tikrųjų yra natūralu. Visada buvau pripratusi parskristi atostogoms ir padainuoti su mama keletą dainų, o dabar parskridau visam laikui ir perėmiau į rankas visą muzikinį vairą. Turiu stovėti scenoje, turiu šypsotis, bet nėra nei vieno vakaro, jog aš nepaminėčiau mamos“, – LNK laidoje KK2 pasakosjoMonika Katunskytė.

Po pirmų koncertų Palangoje Monikai teko iš programos išimti kelias dainas. Jas atlikti buvo per daug sunku.

„Norėjau atlikti duetinę dainą „Dvi širdys“, kurią su mama kartu dainavome, bet kol kas negaliu, kol kas tikrai negaliu. Bandžiau dainuoti, bet ašaros rieda, prisiminimai... Dar yra per mažai laiko praėję, dar tik 7 mėnesiai. Kaip aš sakau, viskas su laiku susidėlios, manau, kad ir šią dainą dainuosiu“.

Vitalija visuomet sakydavo, kad vasaros maratonas Palangoje labai sunkus, bet niekada jo nepraleido, nes jautė klausytojų meilę. Monika tuo metu labai bijojo. Ar žmonės ją pamils kaip mamą?

„Vienos moterys priėjo, sako, o, Dieve, sako, jūs gryna mama“, – pasakojo Monika. Tačiau kartais jai tenka išgirsti ir nemalonių replikų, bet tai labai reti atvejai.

„Aišku, būna ir kandžių replikų – Monika truputį kilogramų priaugus grįžus į Lietuvą, jau visai kaip mama. Aš, žinokit, nereaguoju, bet aišku, kad nesmagu“.

Paskutiniais metais Vitalija į sceną lipdavo tik padėdama vaistų nuo skausmo, o jos dukra Monika šalia savęs visuomet turi širdies lašų.

Palangoje Monika Katunskytė apsigyveno kartu su savo dviem sūnumis. Visuomet šalia ir buvęs vyras, dabar bendradarbis Kęstutis. Jis daugybę metų, net po skyrybų su Monika, į visus koncertus lydėjo savo uošvienę Vitaliją. Pasibaigus atostogų sezonui Monika Katunskytė važiuos gyventi į Šiaulius, į savo mamos namus. Bute Monika nieko nekeitė, viskas liko taip kaip anksčiau. Dabar Monikos galvoje sukasi daugybė minčių ir idėjų – Vitalijos dukra ruošiasi prisiminimų koncertams.

Visa Monikos Katusnkytės istorija – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.