Į sceną grįžtanti grupė „Dinamika“ pasirodymą surengė per gedulingus pietus

„Šoksime mes gatvėje po meilės lietumi, mums linksmai šypsosis medžiai ir stogai balti balti...“ – prieš trisdešimt metų iš dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės lūpų nuskambėję dainos „Meilės lietus“ žodžiai suskambo naujai ir liūdnai... gedulinguose pietuose.

Filmavimo akimirkos.<br>Lrytas.lt koliažas.
Filmavimo akimirkos.<br>Lrytas.lt koliažas.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Filmavimo akimirkos.<br>T. Kaunecko nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Lrytas.lt

Dec 7, 2023, 12:52 PM

Laimei, numirėlis buvo netikras – „Dinamika“ ir I. Jurgelevičiūtė populiarią dainą atlikti buvo pakviesta į naujos Tado Vidmanto komedijos „Milijonieriaus palikimas“ filmavimo aikštelę. Filmo premjera Lietuvos kino teatruose – visai prieš Naujųjų metų šventę – gruodžio 29-ąją.

Kino ekrane, įvykių sūkuryje – nuoširdi dviejų brolių istorija. Netikėtai miręs dėdė iš Amerikos broliams – kaimietukui Kęstui, kurį vaidina aktorius Giedrius Savickas, ir jo broliui miestiečiui Vincui, kurį suvaidino Audrius Bružas, testamentu palieka po penkis milijonus dolerių. Kad gautų šiuos pinigus, broliai turi įvykdyti daugybę dėdės testamente užrašytų keistų užduočių.

Vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, lipti į karvės blyną ir dar atlikti krūvą neįmanomų dalykų. Ar Kęstui ir Vincui seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti jo milijonus?

„Irmos pasirodymas filme bus labai netikėtas, – žadėjo filmo režisierius T. Vidmantas. Jis neabejoja, kad atgimstančios grupės „Dinamika“ dalyvavimas filmą stipriai susiejo su realybe. – Mėgstu savo filmuose kurti šiek tiek kitokį, pagražintą pasaulį, tačiau muzika ir filme atsirandantys tikri, realūs žmonės primena, kad veiksmas vyksta Lietuvoje ir būtent šiais metais.“

„Turėjome atvykti į vestuves, o atvykome į gedulingus pietus“, – juokėsi pirmą kartą kino filme nusifilmavusi I. Jurgelevičiūtė.

Atlikėja prisipažįsta, kad filmavimo procesas jai labai patikęs ir ji mielai išmėgintų save aktorystėje.

„Turiu tokią slaptą svajonę“, – šypsojosi ir pasakojo legendinėje dainoje „Meilės lietus“ atradusi visiškai naujų spalvų.

Įrašyti tokią dainą, kokios norėjo komedijos režisierius T. Vidmantas, „Dinamikai“ pavyko iš pirmojo karto.

„Atrodo, išpildėme režisieriaus norus, gavęs mūsų dainos įrašą, jis pasakė: „Tiesiai į dešimtuką!“ – pasakojo Irma.

T. Vidmantas Irmos pasirodymu filme irgi liko patenkintas.

„Scenos žmonės prieš kino kameras linkę šiek tiek pervaidinti. Netgi tada, kai vaidina save. Pats esu kartą save vaidinęs Emilio Vėlyvio seriale, žinau, kaip tai nelengva.

Paradoksas – vaidinti kitą yra lengviau nei save. Tačiau turiu pasakyti, kad Irma su Irmos vaidmeniu puikiausiai susitvarkė“, – jis sakė ir atvirai prisipažino savo paauglystės metais „Dinamikos“ neklausęs, tačiau žinojęs, kad tokia populiari grupė egzistuoja.

Labai gali būti, kad naują dainos „Meilės lietus“ versiją išgirs ir pamatys ne tik komedijos „Milijonieriaus palikimas“ žiūrovai, bet ir „Dinamikos“ gerbėjai, atėję į grupės trisdešimtmečio koncertus.

„Nešioju šią mintį, būtų įdomu pamatyti, kaip klausytojai reaguos į liūdnąją dainos versiją. Žinoma, jei tik režisierius neprieštaraus“, – sakė į sceną grįžtanti I. Jurgelevičiūtė.

Nauja režisieriaus T. Vidmanto komedija „Milijonieriaus palikimas“ Lietuvos kino teatruose – nuo gruodžio 29 dienos. Filme vaidina G. Savickas, A. Bružas, I. Stasiulytė, N. Narmontaitė, D. Kundrotaitė.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.