Aktorė K. Stungytė nėrė į naują veiklą: „Randu labai daug lobių“

2025 m. vasario 13 d. 14:52
Improvizacijos ekspertui ir laidos „Pasidaryk pats“ vedėjui Audriui Bružui prireikė pagalbos. Atsisėdęs ant raudonos ir itin patogios sofos savo parduotuvėje, vyras suprato, kad didžiausia jo svajonė – įsitaisyti dar šiek tiek patogiau. O tuomet jis iškart prisiminė savo kolegę, aktorę Kariną Stungytę, kuri kažkada jau spėjo pasigirti, kad pastaruoju metu ne tik vaidina. Veikli moteris pradėjo naują, tvarų ir be galo įdomų verslą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Daugiau nuotraukų (9)
„Karina, mieliausioji, nežinojau, į ką daugiau kreiptis. Girdėjau, kad tu tapai baldų fėja. Noriu tavęs paklausti, gal tavo magija galėtų pasiekti ir Užupį? Nes, brangioji, šiandien supratau, kad vienas svarbiausių dalykų pasaulyje yra patogumas“, – laidos metu K. Stungytei dėstė A. Bružas atskleisdamas, kad jam trūksta vieno baldo.
Ir, nors atrodytų neįtikėtina, tačiau Karinai pavyko savo kolegą, aštrialiežuvį aktorių nudžiuginti.
„Mielas drauge, kaip gerai, kad paskambinai! Aš galiu tau padėti. Visai neseniai radau vieną pakojį. Kažkas jį, vargšiuką, išsviedė pro balkoną, o aš jį radau. Pradėjau restauruoti, bet gal šią misiją pribaikime kartu? Tuomet aš jį tau padovanosiu“, – atsakė aktorė.
O atvykusi į A. Bružo parduotuvę Užupyje, Karina apie savo veiklą papasakojo ir daugiau.
„Man daugelį metų skaudėdavo širdį matant, kiek daug gerų, toliau sėkmingai mums tarnauti galinčių daiktų yra išmetama. Visų pirma, taip nesaugome savo planetos, visų antra – visai be reikalo išleidžiame daug daugiau pinigų nei reikėtų“, – atviravo ji.
Taip, dėl vidinės motyvacijos išsaugoti pasaulį, Karina ir pradėjo savo naują veiklą.
„Su kolege prie konteinerių radome pirmąjį fotelį. Jo kažkada būta didingo, bet, deja, laikas jam irgi buvo negailestingas. Prisižiūrėjusios įvairių filmukų pamanėme, kad pataisyti jį bus labai paprasta.
Na, bet pradžia buvo, kaip ir visos pradžios – ganėtinai kebli. Tačiau nepasidavėme. Klydome. Pradėjome iš naujo. Geri kaimynai paskolino visus reikalingus įrankius ir galiausiai mums pavyko. Dabar fotelis gyvena sėkmingą ir, tikiuosi, be galo laimingą antrąjį gyvenimą“, – apie savo atkaklumą pasakojo aktorė K. Stungytė.
Moteris, pradėjusi savo baldų fėjos kelionę, pro konteinerius nebepraeina ramiai. Užmačiusi vertingą stalą, kėdę, lovą ar spintelę, juos arba pasiima pati, arba tokio lobio vietą pažymi žemėlapyje, kuriuo dalijasi su savo sekėjais.
„Jei aš negaliu paimti ir pamesto baldo sutaisyti, galbūt tokiai misijai pasirašys kas nors kitas. Kiekvienas iš mūsų privalome daryti viską, ką galime, kad savo planetą apsaugotume nuo perteklinių šiukšlių. Ateityje svajoju sukurti baldų prieglaudą, į kurią žmonės galėtų atvežti tai, kas nusibodo, ir iš kurios būtų galima pasiimti tai, kas buvo prikelta naujajam gyvenimui“, – atskleidė aktorė.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.