Paaiškėjo, kuris choras atsisveikino su „Didžiuoju chorų mūšiu“

2026 m. kovo 2 d. 12:02
Sekmadienio vakarą masė žiūrovų neatitraukė akių nuo televizijos ekranų, nes LNK eteryje vyko išlikimo kova žiūrimiausiame projekte „Didysis chorų mūšis“. Deja, vienas choras turėjo palikti šou, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Daugiau nuotraukų (6)
Prie kompetentingos generolų komisijos lemiamą vakarą prisijungė bei kartu su Inga Jankauskaite ir Vytautu Lukočiumi chorams balus dalino turbūt ryškiausia ir populiariausia šių laikų atlikėja Jessica Shy.
Aukščiausius generolų komisijos balus (po 30 balų) šventinį vakarą už įspūdingus pasirodymus gavo trys chorai: Alytaus „Žaliasis“ choras, kurio kapitonas Darius Mileris-Nojus, Kėdainių „Oranžinis“ choras, vadovaujamas Manto Jankavičiaus, ir Klaipėdos „Mėlynasis“ choras su kapitone Liepa priešakyje.
Po 29 balus generolai skyrė Kauno „Rubininiam“ chorui, vadovaujamam Martyno Kavaliausko, ir Paulinos Paukštaitytės Marijampolės „Rožiniam“ chorui.

Dž. Siaurusaitis – apie laukinius TV laikus, vaidmenų šleifą ir kivirčus su žmona

Mažiausiai generolų balų – 28 – gavo Panevėžio „Purpurinis“ choras, vadovaujamas Justo Pečeliūno.
Žiūrovai daugiausia balsavo už Alytaus „Žaliąjį“ chorą. Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Kėdainių „Oranžinis“ choras.
Susumavus dviejų sekmadienių generolų komisijos ir žiūrovų balsus, pirmąją vietą užėmė ir auksinį tašką gavo, jau antrą sekmadienį iš eilės, Kauno „Rubininis“ choras.
Paskutinis lentelėje liko Kėdainių „Oranžinis“ choras, kuris, deja, kitą sekmadienį eteryje jau nepasirodys, nes jam teko atsisveikinti su projektu.
Toliau kiekvieną sekmadienį kovą tęs penkių miestų chorai, kurių tikslas – garsinti savo miestą ir parvežti pagrindinį super prizą į savo bendruomenę.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.