Atostogaudama Italijoje Emily Ratajkowski negaili pikantiškų kadrų

2017 m. birželio 25 d. 19:11
Lrytas.lt
26-erių manekenė Emily Ratajkowski nuolat vadinama viena seksualiausių pasaulio moterų. Puikios figūros Emily ir pati nevengia rodyti savo seksualumo. Juo ji spinduliuoja tiek ant raudonojo kilimo, tiek per atostogas.
Daugiau nuotraukų (19)
Šiuo metu E.Ratajkowski laiką leidžia Italijoje. Pozitano mieste ji ilsisi su savo mylimuoju Jeffu Magidu. Pora plaukioja jachta, maudosi ir mėgaujasi itališku maistu.
Atostogų įspūdžiais Emily nuolat dalijasi su gerbėjais, erzindama juos nuostabiais vaizdais. Atsipalaidavusi, įdegusi ir įsimylėjusi Emily nevengia paviešinti ir buitiškų kadrų. Štai keliose nuotraukose ji džiausto skalbinius. Tačiau, ko gero, jos gerbėjams kur kas labiau patinka pusnuogės gražuolės nuotraukos iš paplūdimio.
AtostogosEmily RatajkowskiItalija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.