VASAROK SU

žiniomis ir žvaigždėmis

Vasarą prenumeruok Lrytas
PREMIUM vos už 12,99 Eur metams
ir gauk bilietą į pasirinktą koncertą
Taujėnų dvare dovanų

Dainininkė Šorena nustebino nauju įvaizdžiu – mėlynais plaukais

2015 m. vasario 3 d. 20:04
lrytas.lt
Į lietuviško filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjeroje raudonuoju kilimu žengusi dainininkė Šorena Džianašvili privertė aiktelėti visus kviestinius vakaro svečius. Be to, kad atrodė itin stilingai ir gaiviai, jauna moteris suspindėjo trumpais mėlynais plaukais.
Daugiau nuotraukų (1)
Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad dainininkė visai trumpai nusikirpo gražius ilgus plaukus ir juos nusidažė mėlynai. Vis dėlto Šorena patikino, kad toks įvaizdis – tik lietuviško filmo, kurio ji labai laukė, premjeros vakarui.
Mėlyni dažai, pasak atlikėjos, greitai nusiplaus, o trumpų plaukų vaizdą sudaro garbanėlėmis susukti ir prigludinti plaukai.
Vis dėlto ne vienas vakaro svečias, išvydęs Šoreną, pradėjo niūniuoti seną grupės „Foje“ dainą: „Ei, mėlyni plaukai tinka tau labai“ – mat Lietuvoje gyvenanti gruzinė dainininkė, aktoriaus Audriaus Bružo žmona atrodė išties įspūdingai.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.