Šarūno Marčiulionio poilsinėje – tikra Bobų vasara

Dubingių teniso ir padelio klube antrą kartą vyko moterų dvejetų teniso ir padelio turnyrai „BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2015“. Šiuose turnyruose dalyvavo moterų teniso žaidėjų poros, pagal stiprumą paskirstytos į A ir B grupes, bei moterų padelio poros, rungtyniavusios vienoje grupėje. Varžybos vyko, išaiškinant visas vietas, trijose teniso ir dviejose padelio aikštelėse.

Varžybų akimirkos Dubingiuose.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2015-09-26 14:17, atnaujinta 2017-10-13 14:37

Beveik 40 moterų teniso ir padelio mėgėjų susirinko palydėti vasaros bei dar kartą pasivaržyti tarpusavyje. Ir iš tiesų, dalyves lepino vasariška šiluma, o dauguma susitikimų vyko itin atkakliai. Stipriausiųjų teniso A grupėje pirmąją turnyro dieną tenisininkės rungtyniavo pogrupiuose, o antrąją dieną vyko pusfinaliai bei finaliniai susitikimai.

Po labai atkaklios kovos Utenos tenisininkės Vilma Drungienė ir Jolanta Remeikienė atsirevanšavo už pralaimėjimą pogrupio varžybose, nugalėjo kaunietes Ramunę Jašinskienę ir Ligitą Mačinskienę bei tapo A grupės čempionėmis. Trečiąją vietą A grupėje iškovojo Agnė Babelienė ir Audra Ginelevičienė. Teniso B grupės moterys taip pat labai atkakliai aikštelėse aiškinosi, kurios jų yra stipriausios. Pirmąją vietą iškovojo Laura Ragulskytė ir Rūta Kijauskaitė Cikanavičė, antrąją – Lina Vyšniauskienė ir Gabrielė Janulevičienė, o trečiąją – Eglė Jurevičienė ir Lina Žilinskienė.

Ne mažiau atkaklios varžybos vyko ir padelio aikštelėse, kuriose rungtyniavo šios, palyginti naujos sporto šakos Lietuvoje, mėgėjos. Čia net pusei susitikimų prireikė trečiojo seto. Nepralaimėjusios nė vieno susitikimo nugalėtojomis tapo Živilė Šutavičienė ir Elola Šakienė.

Šiame turnyre Živilė čempione tapo antrus metus iš eilės.

Antrąją vietą padelio turnyre iškovojo Raimonda Rutkauskaitė ir Sandra Žulienė, o trečiąją – debiutantės Rūta Balalytė ir Jūratė Miliūtė.

Po varžybų moterys galėjo pasilepinti SPA procedūromis, masažu bei sauna, o drąsiausios netgi išsimaudė ežere.

Turnyrų dalyvės buvo patenkintos, kad galėjo pabendrauti prie kavos puodelio ar vyno taurės, ir dėkojo svetingiems šeimininkams Laurai ir Šarūnui Marčiulioniams už puikų turnyrą.

„BOBŲ VASARA DUBINGIUOSE 2015“ turnyrų uždarymo metu prizininkės buvo apdovanotos gražiomis taurėmis bei rėmėjų dovanomis ir išsiskirstė, norėdamos susitikti tokiuose turnyruose ne tik rudenį, bet ir pavasarį.